Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha engedély nélkül készül...

Ha engedély nélkül készül valakiről videofelvétel, tehet feljelentést?

Figyelt kérdés

Szerencsére még nem vagyok érintett, de úgy érzem, ma már nem lehet úgy kimenni az utcára, hogy valamelyik gyökér ne live-ozna valamelyik közvetítő platformon..(tiktok, twitch, facebook)


Gyerekek live-oznak tanórán, utcán a járókelőket filmezik, leszólítják, röhögnek stb.

Miért nincs erre valami szigorítás? Hol a határ?


Mindenkinek lehetnek rossz napjai és csinálhat furcsa dolgokat, amit aztán valaki felvesz videóra, másnap meg azzal kell szembesülnie, hogy mém oldalak teli vannak vele.


Titeket mennyire zavar ez?



2022. jan. 9. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz,ha nem törli a szemed láttára.

Bár sztem neked sem árt valami bizonyíték arra,hogy ez megtörtént. :/

Ha egy napra rá kitörli,aztán az "derül ki" hogy vaktába vádolsz meg valakit,akkor meg azt gondolják majd hogy szórakozol...

2022. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Ez nem lesz szimpatikus vélemény


Szóval az nem zavar, hogy mások az utcán látnak amikor furcsán viselkedsz. De ha ezt mások látják olyanok, akik máshol laknak, az zavar?


Valahol amúgy jó, hogy nem lehet gátlástalanul mindenhol mindent csinálni. Ha meg mém lesz belőlem... Hát nevetek én is 😂

2022. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem azért lényeges különbség van aközött, hogy 1-2 ember észrevesz, mint hogy évekig röhög rajtad a fél internet.
2022. jan. 9. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
A netről is kérheted a törlést.
2022. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!