Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem érdekel senkit a torrentezés?

Figyelt kérdés

Eddig mindent megvettem, még ha szegénnyé is váltam pár programtól. Most tervezem megvenni a Windows 10 -et.


De amúgy le is torrentezhetném, nem?

Hisz mindenki bátran küldözget egymásnak Ncore képeket, torrent linkeket meg hasonlóakat.


Magyarországon van valami szankciója a torrentezésnek? (pl filmeket, szoftvereket, játékokat)


Ha jár, akkor esetleg ha egyszer letorrenteznék valamit de minden létező más dolog a gépemen meg van vásárolva, azért mit kaphatok?


2022. jan. 9. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Elég szankció ha kapsz a program mellé valami jó kis vírust is a gépre🤡🤡
2022. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
FreeBSD -n ettől nem nagyon kell félnem.
2022. jan. 9. 22:09
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Bakker kb 2000ftert lehet venni eredeti windowst, ezen ne sporolj


En 5kert vettem eredeti win10pro+office csomagot hardverapron

2022. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Hogyne erdekelne. En mindent letorrentezek, kell a halálnak a Netflix.
2022. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki torrentezik,csak az (ál)értelmiségiek tagadják.
2022. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Az első válasz miért lett lepontozva?

Egyébként vírus nélkül is meg lehet oldani a telepítést (kms crack és egyéb gyanús programok integrálása nélkül), csak kicsit kell többet foglalkozni vele.

Nekem elég gyanús az a 2 ezer forintos windows eredetisége is.


Igazából a Microsoft inkább a cégeket ellenőrzi, ha ellenőrzi. Neki érdeke, hogy az emberek a termékeit használják. (mert ahhoz fognak érteni és megfigyelhetőbbek is lesznek + márkaépítés).

Egy cégnek meg mennyire ciki már, ha kiderül a csalás...főleg prezenteciónál :) Jó kis megbízható cég...


Film és zene letöltésnél szinte 0 esély a vírusra, ha az ember nem informatikai analfabéta.

2022. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
99%

Amíg nem voltam aktív kereső természetesen én is mindent leDC-ztem. Azóta eltelt jó pár év és azt a néhány dolgot ami lényeges azt meg tudom venni, a többi meg nem érdekel.

Ma már csak sorozatokat torrentezek, azt is ritkán.

2022. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk elvileg tényleg lehet venni olcsóbban windows-t:

[link]


(én viszont csak megbízható boltban keresném az OEM verziót és csak akkor, ha 1 hónap múlva nem akarok új gépet venni és elég egy gépre).

2022. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Már nem csinálom. Hulladék az összes fizetős szoftver.
2022. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem azért mert nem olyan óriási bevételkiesés az országnak mivel nem itt gyártják a játékokat, filmeket stb.


A másik pedig hogy magyar fizetésből amúgy se lenne pénze a legtöbb embernek 3-4 előfizetésre 20.000-es játékokra és társai.

2022. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!