Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem a pszichologust?

Feljelenthetem a pszichologust?

Figyelt kérdés
Az exemmel voltunk pszichológusnál (bonyolult) konkrétan megfenyegett a pszichologus, ha nem hagyjuk egymást békén akkor engem elvitet pszichiátriára. Őszintén beszartam rendesen, mivel nemtudom ott mit csinálnának velem?! Én fenyegetésnek éreztem az egészét, másnap is végig az volt bennem hogy bármelyik percben jöhetnek értem és elvihetnek. Ezért feljelenthetem? Azt még hozzá teszem volt párom szülei intézték hogy oda menjünk, akik előre lebeszélték mit mondjon nekünk a szakember, tudom ez se normális dolog. Azóta az exem volt a pszichologusnál megint, nemtudom mit beszéltek de már ő is azt mondogatja hogy beteg vagyok és ezt terjeszti is másoknak. Rohadtul nemtudom mi az isten történik most körülöttem és miért lettem a semmiből betegnek titulálva.

2022. jan. 13. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem orvos, nem pszichiáter. Nem tud elvitetni a pszichiátriára.
2022. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartod a kapcsolatot az ex-szel, ha ilyen? Felejtsd el őt, vagy mond azt az embereknek, hogy a szülei akarnak bemószerolni.
2022. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg beteg vagy. Jobb lenne neked egy megfelelő intézményben, elzárva. Jobbulást!
2022. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Keress egy olyan szakembert akit te bíztál meg - hátha abban jobban megbízol. Oka volt amiért ezt mondta. Pszichológus helyett pszichiÁTERT keress, tartok tőle nálad szükség lesz gyógyszeres kezelésre is.
2022. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

"Én fenyegetésnek éreztem az egészét, másnap is végig az volt bennem hogy bármelyik percben jöhetnek értem és elvihetnek. "


Hány éves vagy? Jól gondolom, hogy meglehetősen fiatal?

2022. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

előfordul ilyesmi az életben, el sem hinnéd mennyi emberrel.

pl adott egy ideális család, ahol anyu félredug, lebukik, majd fogja és a közös gyereket elrabolva lelép...

ezek után előáll hamis vádakkal a gondoskodó családfenntartó, elhagyott apa ellen, aki csak néz ki a fejéből, hogy mi a fa sz van? mi a bűnöm azon kívül, hogy imádtam a családomat, erre megcsaltak és elrabolták a gyerekemet?

és utána az jön, hogy apuka megy a gyermekvédelemre, a gyámügyre ahol komplett hülyének nézik, hogy mi a fa szért ragaszkodik ő férfiként a szülői jogaihoz?

közben meg annyi az egész, hogy az apukák szíve és esze van a helyén és mivel ezeken a helyeken 99.9% nők dolgoznak, ezért nevezhetőek nővédő szervezeteknek, akik szélsőséges módon diszkriminálják a férfiakat.


és annyi ilyen van, hogy elsőre el sem akartam hinni.

gyakorlatilag minden szakítás-válás után a nők 90%a elkezd azon ügyködni, hogy ellehetetlenítse a másik szülő szülői jogait, le szarva azt, hogy ezzel a gyermekének árt.

és ezek az apák furának, vagy hülyének érzik magukat?

nem.

kitartanak mert szeretik a gyermeküket és a kisgyerek nem tehet arról, hogy egy rosszindulatú becstelen ember az anyukája.


szóval ha úgy érzed, hogy hiszel az igazadban, akkor ne hagyd magad beskatulyázni.

ha pedig tétje van ennek a dolognak, akkor kérd másik orvos szakértői véleményét.

2022. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni kéne, hogy mi a panaszuk rád, mit tettél, vagy mit mondanak, hogy tettél, ami alapján betegnek tartanak.
2022. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

#6 egy válásnál (sajnos) gyakran előfordul hogy a felek a gyereket használják eszközként a vélt, vagy valós sérelmeik megtorlására, próbálják elidegeníteni, elválasztani a szülőtől (aminek a gyerek issza meg a levét).

Ezzel együtt mindkét oldalon vannak olyanok akik nem megfelelően cselekszenek. Biztos vannak hűtlen nők is, de sajnos agresszív férfiak is akik elől menekülnek egy kapcsolatból.

2022. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért biztos nem, mert kezelést helyezett kilátásba. A történet persze így érthetetlen, miként az is, hogy miért jár valaki az exével együtt pszichológushoz. Talán ha nem a felét mesélted volna el, érthetőbb lenne. De az írásod alapján nincs nálad minden rendben, az tuti.
2022. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
miert akart pszichiatriara kuldeni? amennyiben ugy erezte hogy veszelyes lehetsz onmagadra vagy a kornyezetedre, intezkedhetett volna, de mivel mar nem vagy a paciense, ezert nem szol bele az eletedbe.
2022. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!