Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az edzőtermek hivatalosan...

Az edzőtermek hivatalosan védettségi (oltási) igazolvánnyal látogathatóak?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom, hogy hivatalosan ehhez kell e kártya.


Azért kérdezem mert e hónapban elkezdtem járni, de ma jutott eszembe, hogy lehet ahhoz kártya kell de nekem meg nincs is valójában.


Egyébként a terembe nem kérték el. Meg sem kérdezték, hogy van e egyáltalán. Akkor most kell vagy nem? Tudom, hogy volt már valamikor ilyen szabály, hogy csak azzal látogatható, de én már nem bírom követni, hogy azzal a szabállyal mi lett.



2022. jan. 21. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem kötelező, de bármelyik terem dönthet úgy hogy saját hatáskörben azzá teszi. Mondjuk ezzel nem igazán élnek, mert nem akarják a saját vendégeik számát korlátozni (így is visszaesett a forgalmuk).
2022. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, akkor ez az oka.


Köszönöm szépen a normális választ.

2022. jan. 21. 01:53
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy borzalmasan nagy tévedés, hogy bárki dönthetne úgy, ugyanis az oltás vagy fertőzöttség olyan egészségügyi adat, aminek a kezelése vagy jogszabályi felhatalmazás alapján, vagy önkéntesen történhet. Ezt már mácsai is eljátszotta a színházában, és vissza is vonatták vele. Az egy másik kérdés, hogy ezt ki kéri, és ki áll bele, de jelenleg jogtalan
2022. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most épp nem kell. De bármikor lehetnek szigorítások. Úgy értem, a következő hónapokban. Mindig kitalálnak valamit….
2022. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!