Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A börtönbe vonulást tudom...

A börtönbe vonulást tudom húzni 3 hónappal?

Figyelt kérdés

A rablás bűntett és lopás vétség miatti ügyem, ami halmazatban 2-10 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Tavaly dec.6-án 2 év 3 hónapra ítélt az elsőfokú bíróság.


Én felmentésért fellebbeztem, ugyanezt tette az ügyvéd is.


Az ügyész a vádbeszédében azt kérte, hogy a 6 év középmértéktől lehetőség van a lefelé menésre, a középmérték alatti büntetésre.

Mégis amikor 2 év 3 hónapra ítélt a 1. fokú bíró, az ügyész fellebbeszett a középmértéket jobban közelítő hosszabb börtönre.


A másodfok szerintem most idén tavasszal, nyár elején várható.


Szerintem, ha nem mentenek fel, helyben sem hagyják a 2 év 3 hót, hanem súlyosítanak, biztos nem adnak 5 évet. Szerintem egy kicsit fog rajta súlyosítani. 3 évnél biztos nem kapok többet.


Pl. ha csak egy példa: május 5-én lesz a nyilvános űlés, jogerő és be kell vonulni, akkor mire a behívó megjón az 2 hónap, azaz július eleje körűl várható. Ha megjön, akkor 30 napon belűl odaesz írva, hogy hova kell bemenni, ami egy példa: teszemf augusztus 1. lesz.


3 hónap halasztást lehet kérni, nekem van mentális betegségem és aszthma és a 3 hónap halasztàst meg szokták engedni, de többet nem, csak ha egyedül nevel valaki 1 éven aluli gyereket.


Kérdésem az lenne, hogy ezzel a 3 hónappal tudok húzni 3 hónapot?

3 hó halasztást kisebb betegségre megemgednek?


Mert akkor, a megjelölt naphoz képest 3 hóval később mennék be.


Előre is köszönöm.a "NORMÁLIS" válaszokat!



2022. jan. 27. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mesz be 3 honappal korabban? Annyival hamarabb vege :)
2022. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem úszod meg Levike, vár Lakatos Brendon a bolond vazelinessel🍆🍆🍆
2022. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!