Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kerepesi autós verekedős...

Kerepesi autós verekedős esete miért nem számít jogos önvédelemnek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eSycUtJ4hWE&ab_channel=Bp-iA..


Tehát ha valaki büntetőfékez nekem egyet, kiszáll, kinyitja az ajtómat majd rácsapja a lábamra, az már szándékos testi sértés, garázdaság, ,szándékos veszélyeztetés. Ilyenkor még is mit csináljon az ember ha megtámadják hasonlóan? Tegyek ki a másik lábamat is had csapjon rá ? Aztán majd később feljelentem?


2022. febr. 4. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk még minek számít, nem volt ítélet egyelőre.
2022. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"kinyitja az ajtómat majd rácsapja a lábamra"


Nem csapta rá. Kinyitotta és hegyi beszédet tartott. Nem nyúlt be, nem ütötte meg. Amikor becsapta az ajtót és ment volna vissza, a VW-es fickó nyitotta ki újra, kiszállt, és ő kezdett verekedni. Ebből nem lehet jogos önvédelmet kihozni.


Ettől függetlenül az Audis egy ősbunkó, ezt nem vitatom.

2022. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
Haha, ez a jó konfliktuskezelés! A srácok kicsit kiengedték a feszkót, mi a baj ezzel? El nézegettem volna még pár percig, ahogy hupálják egymást.
2022. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

'Nem csapta rá. Kinyitotta és hegyi beszédet tartott. Nem nyúlt be, nem ütötte meg. "


Hol lehet veled élőben találkozni?

Szívesen tartanék neked ilyen hegyi beszédet, kíváncsi vagyok hogy fog állni a szád.

Természetesen sehogy, mert az ilyen férgek csak a neten nagyszájúak.


Kérdésre válaszolva:

Az audis agresszívan lépett fel, simán benne volt, hogy megüti.

2022. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!