Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ügyvéd a bírósági tárgyalás...

Az ügyvéd a bírósági tárgyalás előtt tudhatja az ítéletet/ítélethosszát mielőtt még a bíró döntést hozna?

Figyelt kérdés

#Ügyvéd, Bíróság,ítéletet
2022. febr. 19. 10:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Fontos! Légyszi aki tud írjon!

Köszönöm.

2022. febr. 19. 10:36
 2/13 A kérdező kommentje:
Légyszí írjátok!
2022. febr. 19. 11:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sejtései lehetnek. De pontosan nem fogják vele közölni.
2022. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. febr. 19. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én előkészítő űlésem 11 órára volt kitűzve, de a másik tárgyalás elhúzódása miatt 11.20 körűl kezdődött és 12 óra 12 perckor volt vége, megjegyeztem.


Ebben a kb. 50 percben megvolt az előkészítő űlés+ítélet, plusz egy ajándék, ami a letartóztatas megszüntetése, azonnali szabadlábra helyezés volt.


Délután 3-kor már kiléptem a börtön ajtaján.


Egy olyan válaszolót hallottál, aki meg tudja mondani, h kb.mennyi idő a hossza.


Mire vagy még kíváncsi?

2022. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm hogy írtál.

Hát szerintem attól függ,nálad mi volt a vád.

Nálunk a bátyám van bent 10 hónapja ,sajnos,zsarolás vádjával, egy(ribi)miatt .A bátyám szerelmes lett belé de kihasznalta ez csaj .Közben van neki bakja a börtönben régóta ül és ő bentről futtatja, neki jók a kapcsolatai a rendőrökkel ,gondolom érted?Ez a pali valami fegyver meg drog kereskedő maffia.

Na mindegy hosszú.

Igen van még kérdésem .

Hogy lehet az hogy 3 bíró dönt egy ügyben?

Mi az hogy az ügyvéd előbb tudja az ítéletet mint a bíró?

Azt mondta a bátyámnak hogy 1 év 6 hónapot kaphat.

Az lemaradt hogy a bátyámnak már volt egy másik ügye és maradt neki felfüggesztett 9 hónap.Ez idő alatt jelentette fel a csaj de nem önszántából. Nem lehet

hogy ezt ültetik le vele?

A fellebbezést már rég beadták de válasz még nem érkezett technikai okok miatt.A tárgyalás a jövőhéten lesz.Nem értem mit szórakoznak ennyit, mellesleg az ügyvéd ígéret, hiteget aztán letagadja hogy ő ilyet nem mondott pedig .Tiszta ideg vagyok.(Nem kirendelt ügyvéd).

2022. febr. 19. 18:19
 7/13 A kérdező kommentje:

Jézusom ez durva!

Köszönöm hogy írtál ,még lenne egy kérdésem. Ha a sértett nem jelenik meg a tárgyaláson olyankor mi van?

2022. febr. 20. 06:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Hat ez durva.


Nincs mit!


Ha nem jelenik meg, elnapolják.

2022. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. febr. 20. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Szívesen
2022. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!