Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinek lehet szólni, ha privát...

Kinek lehet szólni, ha privát parkolóhelyen jogtalanul parkol egy autó? Rendőrség, közterület-felügyelet, önkormányzat, esetleg más?

Figyelt kérdés
A lakásomhoz tartozik egy parkolóhely, amit eddig nem használtam, de most használnám. Már akkor beparkolt ide egy idegen autó, és nem mozdul. Pár napja kiraktam egy cetlit rá, de azóta is ott van az autó is, a cetli is. A házban senki nem tudja, kié lehet.
2022. márc. 2. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Közterület felügyelő,megbírságolja és elvitetik.

Én azért pluszban szarral összekenném mindenhol, az utolsó csavarig.

2022. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

1.-re.


Ha az enyémet kennéd be, rád rúgnám az ajtót, és a családod előtt bafnálak meg.


Kérdező.


A parkolóhely KIJELÖLT magánterületen lévő, KIJELÖLT PRIVÁT parkoló?

Azaz én, mint idegen, ha most arra megyek, EGYÉRTELMŰEN látnám, hogy az magánhely?


Magánhelyen, a rendőr/közteres lefossa, ha több lakásos a ház.

2022. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tábla nincs, de a polgármesteri hivatal engedélyezte a parkoló egyedi használatát, erről megvan a papír. Pont a tábla hiánya miatt szerettem volna jóindulatúan megoldani az ügyet, de nem megy.
2022. márc. 2. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kint tábla, akkor honnan a szarból kéne tudnia bárkinek, hogy az a te helyed? Ki kell rakatni a táblát
2022. márc. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.


A 4.-nél a pont. Ha nem jelzed EGYÉRTELMŰEN, hogy magánparkoló, akkor az a te sarad.

2022. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!