Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon járványügyi...

Magyarországon járványügyi korlátozások túl lazak szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Hát amiatt nem kellett volna eltörölni a szigorításokat, hogy be lehessen fogadni a sok menekültet.
2022. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Milyen járvány?
2022. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Persze, kit zavarna az 800 forintos euró? Vagy ha napi 200-an halnak bele a járványba, miközben 3000-en meg éhen halnak?


A háborút nem tudják megszüntetni, a korlátozásokat igen. Jelen helyzetben minden korlátozás felérne egy népirtással. Gondolkodtál már azon, hogy pár hónap múlva hogy veszed meg a 20000 forintos kenyeret vagy miből fogsz fűteni?

2022. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Éjféllel megszüntetik a vírust!
2022. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Túl szigorú még így is.
2022. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fsms ***** válasza:
84%
Sok országban hetekkel ezelőtt megszüntettek minden korlátozást.
2022. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Putin felszámolta az amcsi kovidlabokat ukrajnában, elfogyott az utánpótlás. :)
2022. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon furcsa, alátámassza a vírustagadók elképzeléseit! Háborús helyzet kiüti a vírust?
2022. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Putin kapja a Nobel dijat! Nem a beket, az orvosit! 1 nap alatt megszuntette a Covidot! Remek! Milyen aron? A rendelkezeseink nevetsegesek voltak. Senki nem ellenorzott semmit. Szomszedom Covidos lett, maszkalt mindenhova ugyanugy.Tavolsagtartas? A 4-6-on? Nem jartak a buszok , villamosok surubben.Emberek utaztak maszk nelkul, a sofor nem szolt/ megertem amugy, lehet en se szoltam volna/ mindenki ugyanazt a maszkot/ tisztelet a kivetelnek/ hordta hetekig. Neha olyan darabokat lattam,hogy nem is ertem hogyan lett amnyira mocskos. Az egeszsegugyi intezmenyekbe meg kell...... maszkban voltam gyogytornan. Nevetseges volt. Nem kaptam levegot. Ugy gondolom, hogy marc.15.-re lett idozitve. Bekemenet, unnepsegek,stb. Tavaly is volt ilyen ; kozeledett augusztus 20, meg a rendezvenyek, foci, s nalunk eltunt a maszk, mert legyoztuk a virust! Ebreszto! Par ember huzgalja a szalakat, mi meg ugralunk!
2022. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!