Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen nyelvvizsga szükséges...

Milyen nyelvvizsga szükséges az Angol állampolgárságoz és hol lehet teljesíteni?

Figyelt kérdés

7 éve élek Angliában, úgy érzem eljött az ideje, hogy megszerezzem az állampolgárságot.


Van itt valaki aki már végig járta ezt az utat? Ha jól láttam a GOV oldalán, akkor legalább B1-es nyelvvizsga szükséges, de eléggé limitált a lehetőség ennek teljesítéséhez.


Melyik a legkönnyebb és legjobban teljesíthető nyelvvizsga amit elfogadnak állampolgárságoz? Milton Keynes környékén, személyesen hol csinálható meg? Vannak erre külön helyek, vagy bármelyik intézményben megcsinálhatom a nyelvvizsgát?


A B1-es nyelvvizsga a legalacsonyabb szintű ami megfelel az állampolgársághoz?



2022. márc. 6. 21:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan nem láttátok az A veréb is madár című szocializmusbéli magyar filmet. Abban van, hogy a nújorkban élő Kabos nem tudja lefordítani a feltételes módos mondatot angolra, és azzal védekezik, hogy nújorkban a magyar negyedben neki nem kell az angol (amerikai) tudás...
2022. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Valahol el kell kezdeni. Remélem a következő 7 évben összejön a B2, esetleg a C1. Jó lenne kicsit magasabb szintre fejleszteni a tudásomat.
2022. márc. 7. 13:20
 13/26 anonim ***** válasza:
39%
Ne viccelődj már! Anyanyelvi környezetben 0,5-1 év alatt fel kell és lehet szedni egy C1-es tudást
2022. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kitartó leszek a következő 0.5-1 évben.
2022. márc. 7. 14:15
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Hogy maradhattál brexit után, ha még a B1-es szint is magas neked? Mit csináltál hét évig?
2022. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Az itt maradásnak nem volt feltétele, csak annyi hogy be kellett adni a jelentkezés, de azt megcsinálta egy barátom nekem.


Az elmúlt hét év 1/3 részét alvással töltöttem, 1/3 részét munkával és 1/3 részét szórakozással.

2022. márc. 8. 23:55
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
Milyen munka és szórakozás az, ahol ennyire nem szedsz fel semmilyen nyelvtudást? Ha ennyire nem ment, akkor miért nem tanultál mellette?
2022. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

A munka IT, a szórakozás leginkább motorozás amennyire az idő engedi. Ha nem akkor programozás.


Tanulni mindig is lusta voltam, mint ahogy mindenhez, ezért választottam az automatizálást életcélnak és munkának.

2022. márc. 11. 11:32
 19/26 anonim ***** válasza:
81%

"Milyen nyelvvizsga szükséges az Angol állampolgárságoz és hol lehet teljesíteni?

7 éve élek Angliában, úgy érzem eljött az ideje, hogy megszerezzem az állampolgárságot."


7 éve élsz Angliában, úgy érzem, eljött az ideje, hogy te magad járjál utána a dolgoknak ott, helyben, ha állampolgárságot akarsz.

2022. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ezt teszem, köszönöm. Mivel a GOV oldalán nincs teljesen tisztán leírva, ezért kérdeztem itt, hátha végig járta már valaki ezt az utat, de ezek szerint te még nem. Ebben az esetben viszont nem értem miért szóltál hozzá a kérdéshez?!
2022. márc. 17. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!