Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha "Z" betűvel a ruhámon...

Ha "Z" betűvel a ruhámon járok az utcán, akkor lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Fehér Z betűvel. Többek közt ez volt Zorró névjegye is. Én festékkel festett nagy Z betűvel járnék. Lehet ebből baj?

2022. márc. 10. 13:37
1 2 3 4
 21/34 nemjuteszembesemmi49 ***** válasza:
Én hajlok arra, hogy lehet belőle gondod. Egy ukrán sem szeretné, hogy megalázd őket. Senki sem szereti. Az előző hónapban olvastam egy cikket, hogy valami sportoló valami bajnokságon 3. vagy 2. lett, de Z-t hordott a pulcsiján, a cikk címe pedig úgy szólt, durván megalázta az első helyezett ukránt, fénykép is volt róla. Egymás mellett áll az orosz és az ukrán, de egymáshoz sem érnek. Az ukrán viszont vállon fogja a másik dobogóst. Az orosz Ivan Kuljak volt, szőke hajú, az ukrán barna hajú. Nem találtam a cikket sajnos. Felesleges belekeveredni ebbe a konfliktusba. Attól még, mert nem szállítasz fegyvereket, nem ölsz meg senkit. Jelképesen ugyanúgy látszik, hogy a háború mellett állsz, sőt Ukrajna, egy Oroszország által is elismert ENSZ tagország elfoglalása, sőt emberek meggyilkolásának drukkolsz, sőt ukránok félreérthetik, azt is gondolhatják, hogy a tömegmészárlások mellett is kiállsz. Ráadásul, még azt nem is tudjuk, mi lesz akkor ha véget ér ez a háború, adja Isten, ne jusson el odáig el a helyzet, hogy elfoglalják, de lehet, hogy akkor például nácitlanítás jelszava alatt folytatódnak a tömegmészárlások, kezdetét venné az elnyomás, hogy beolvasszák a birodalomba.
2022. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
51%
Már MZP sem merte kimondani Zelenszkij nevét, ezért mondott szisztematikusan Jeszenszkijt... (Gondolom.)
2022. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

a cseheknél 3 év letöltednőt kapnál érte

Magyarországon sok a ruszkibérenc, max hátbeveregetnének a többiek

2022. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
62%

#12 én is megvernélek, ha azokkal szimpatizálsz akik szétrombolják a Hazám városait, kifosztanak, és civileket öldösnek merő szórakozásból

ez nem ukrán sajátosság

az ellenben magyar, hogy valahogy mindig a szaralakok mellé állunk

nácik, ruszkik, az se zavar mit műveltek akkor amikor elfoglalták az országot, nyalod a seggüket

szégyen vagy ember, és akkor még finom voltam

2022. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Poén kedvéért a hátadra meg írj V-t.
2022. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
52%

Tedd meg. Rajzolj z betűt még a segged lukára is. Provokálj.

Csak velem ne fuss össze, mert leütlek mint a disznót.

2022. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
43%
A sok ukran aki ki van akadva..Menekültként vagytok itt,szóval nem ugatni kéne..A szó amit kerestek a Köszönöm...
2022. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
#27 én nem vagyok menekült, mégis rühellem a ruszkikat, meg a ruszkiszopókat, szóval mit is köszönjenek meg neked? hogy Putlernek szurkolsz?
2022. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. A Z betű nem valami mindentől megvédő rúna, így az agyvérzéstől a szívrohamon át a csonttörésig bármi történhet veled.
2022. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nekem spec mind az ukran mind a ruszki egy kutya...egyik segget se nyalom, oldjak meg maguk a gyonyoru buzamezőiken a panelek közt...
2022. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!