Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez illegális Magyarországon?

Ez illegális Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet illegális lenne használni Magyarországon?



2022. márc. 10. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyen akarod használni? Törvénysértés nélkül is kellően provokatív. Az pedig hogy otthon a magánéletedet hogy éled és milyen tárgyakkal, úgysem látja más.
2022. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem akarom sehol sem használni, elméleti volt a kérdés. De egyébként arra gondoltam, hogy ha valaki csak simán otthon használja.
2022. márc. 10. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A "tiltott önkényuralmi jelkép használata" elkövetéséhez meg kell valósítani vagy a terjesztést, nagy nyilvánosság előtti használatot vagy közszemlére tételt. Az, hogy te otthon mit csinálsz magadban, nem tartozik ide, ha nem teszed közszemlére.

Ahogy a kedves, békés németországba kiutazó fociszurkolóknak is kiosztották a tanácsot, hogy takarják le a horogkeresztes tetoválásaikat. Mert nem az a baj hogy van, hanem hogy ha mások látják akkor megbotránkozhatnak.

2022. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 scamdemic ***** válasza:
100%
Nekem is van egy hasonló (Lenines) bögrém a szekrényben. Még poénból vettem sok éve, de nem szoktam mutogatni.
2022. márc. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!