Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bíróság orvosszakértőhöz...

A bíróság orvosszakértőhöz küldött. Mennyi idő míg eredmény lesz?

Figyelt kérdés

Tavaly egy biciklis ételfutár és egy fickó kózött veszekedés alakult ki, a fickó szidalmazta és lökdöste a futárt. Az volt a baj, hogy a vitát megelőzően a járdán ment ment kerékpárral a futár, aki véletlen súrolta a fickó ruháját. Amiért lökdöste a futárt, a futár védelmére keltem, elrántottam a fickót, kapott egy keveset tőlem, betört az orra.

Garázdasággal vádolt a rendőrség, volt anno elmeorvosi vizsgálat. Most bírósági ügy van, de közben lett egy szívproblémám, a bíróság pedig egy hatósági orvoshoz küld valami NNSZKK vagy mifene. 16-án kell menni. Mennyi idő mire elkészűl a szakértői vélemény? Szeretném ha zárnák az ügyet. Ja és a fickót nem vették elő, de szerintem tom miért, mert a családjában állítólag van rendőr. Sose azt veszik elő, aki kezdi, hanem aki megvédi a másikat.



2022. márc. 12. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Levikém ki kell várni.
2022. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Írjá már egy könyvet.Olyan jókat találsz ki mindig.
2022. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Levente te sosem fáradsz el?
2022. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Levente vagyok. Hamar be tudok gurulni, azért lett szívproblémám is. Megvédtem azta dolgozó srácot, aki rendelésre másnak vitte volna ki a kaját, és egy hülyébe futott bele. Mondtam is a rendőrségen, meg a bíróságon, hogy nem bántam meg amit tettem, ha kell máskor is megvédek akit csak kell. A futár is köszöni a mai napig, hogy melletteálltam.
2022. márc. 12. 23:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a bíróság szakértői vélemény elkészítését rendeli el, akkor arról végzést hoz, mely tartalmazza a szakértői vélemény elkészítésének a határidejét is. Szóval olvasd el a végzést róla.
2022. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!