Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebből baj? Többi lent

Lehet ebből baj? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy haveromnak anotalkon küldtek egy 18+-os discord meghívót. Ő direkt rá is kérdezett, hogy hány éves lányok vannak rajta. Azt monndták, hogy csak 18 felettiek. Amikor csatlakozott a szerverhez, azt mondja, ott csak videó előnézetek voltak ingyen, a teljes tartalomért fizetni kellett volna. És talált egy olyan videót, amin egy kislány szerepelt, aki a videó elején el is mondta magáról angolul, hogy ő 12 éves. De nem töltötte le csak véletlenül kattintott rá, és utána el is hagyta a szervert azonnal. Aztán persze rohant hozzám kétségbeesetten. Lehet ebből baja?

2022. ápr. 3. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ennyiből nem lesz baja.

Ne tároljon és ne továbbítson ilyen tartalmat, ennyi a lényeg.

2022. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Mondom, utána törölte is a szervert meg minden, bár szerintem is túlpörgi a dolgot. Mondtam is neki, hogy jó hogy a gépedet nem telepíted újra :xd.
2022. ápr. 3. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Mi arra a bizonyíték, hogy a lány valóban 12 volt? Szóval érted, mert bemondásra az úgy érdekes, a rendőrségnél is külön foglalkoznak evvel, hogy megállapítsák, szóval nem kell annyira parázni.
2022. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó jó, de a hanghoz kép is tartozott. Én nem láttam, de ha tényleg 12-nek nézett ki? Ki mondja meg hogy valójában mennyi?
2022. ápr. 3. 20:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg gyanús, mert haverom szerint nemcsak a korát mondta be, hanem még valamit angolul de azt jobb ha nem idézem.
2022. ápr. 3. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kamu az egész és egy kislánynak tűnő lány szórakozott, szóval nem eszik olyan forrón a kását, én nem paráznék ennyire, mondjuk igaz, az én ingerköszöbömet egy ilyen sztori vagy történés nem éri el.
2022. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!