Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből baj lehet?

Ebből baj lehet?

Figyelt kérdés
A haverom egy este bejelentette, hogy kell vigyázzak egy lányra, mert hogy nem tudja a lakására felvinni hisz a házkulcsát elhagyta s ő meg el kell menjen a betegnagymamájához. Én a 17 éves lány biztonságáért bele egyeztem végül is egy társaság s nálam el leszünk, de beszélgetésnél kívűl semmit nem csináltunk csak kártyáztúnk s reggelig néztük a humoros videókat, meg cigiztünk a teraszon! Közben kiderűlt, hogy a haverom a csajt átbaszta hisz a haveromnak van barátnője s ezt a csaj nem tudta s tulajdonképpen azért jött a városba, hogy a csóróval legyen. Hát egyszerüen sajnáltam a lányt, együtt éreztem vele s végül a szülei engem azzal vádolnak, hogy kitudjda neme nyúltam a lányhoz és hát gondolom benne voltam a szarban s megzsaroltak pénzel, ha nem adom meg nekik megy a feljelentés! Én átultaltam nekik bizonyos összeget végül is, de én úgy érzem ez igazságtalan volt.

2022. ápr. 11. 09:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok amúgy!
2022. ápr. 11. 09:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mese mese mátka, pillangós madárka...
2022. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A pénz átutalásával te gyakorlatilag elismerted azt, amivel meggyanúsítottak. Nagy butaság volt.
2022. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Trágárkodásod okát nem látom. Rengeteg helyesírási hibát igen.

Elég zavaros, kamu szagú a dolog. Ha megerőszakoltad volna, azért súlyos börtön jár, és elég keményen bánnak a rabtársak az olyanokkal.

Viszont ha beleegyezéssel történt (volna), akkor a kedves szülők lehetnek mérgesek, elkeseredettek, vidámak és boldogok, jogi szempontból édes mindegy. Nem történt jogsértés.

A zsarolás viszont bűncselekmény. Hogy adtál pénzt, az azért történt, mert feltételezhető, hogy életed veszélybe kerül, de legalábbis félholtra vernek, mert közel-indiaiak?

2022. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből úgy tűnik, zsarolás áldozata lettél, mivel pénzt kértek tőled azért, hogy ne jelentsenek fel. A zsarolás bűncselekmény.
2022. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A zsarolás, mint már előttem is írták, bűncselekmény. Én a rendőrséghez fordulnék emiatt, mert ha veled megcsinálták, akkor mással is megfogják. A kérdés csak az, hogy vannak-e tanúk arra, hogy nem történt semmi, valamint, hogy a lány mit fog mondani.
2022. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés még az is, hogy a haver is benne volt-e ebben... :D Azt sem tudom kizárni!
2022. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miféle bűnszövetkezeti fertőtől írogatsz? ...ha kamu, ha nem

Lányra "vigyázni", megerőszakolás (gyanúja(?), zsarolás, fizetsz(miért is?)

Köszönöm Istenem, hogy normális életem és normális környezetem van!

2022. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyorsan peregnek felétek az események!:D

Még csak tegnap este szóltak, hogy vigyázz a csajra, de már reggel 9:56-kor el is utaltad a pénzt.:D

Menj a fenébe a beteg agyaddal!

2022. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem 9:56 kor, hanem 11:30 körül. Pénteken este került hozzám és reggel 6kor ment el tőlem. Ha erőszak történt volna, akkor kellet volna legyen ordítás és sikítás amit a szomszédok meg kellet volna halljanak. De nem történt semmi...Én ültem az ágy egyik sarkába s ő meg a másikba! S vártuk a havert hogy jőjjön a beteg nagyijától! Oszt mikor hívtuk hogy miért nem jő, nem vette fel a telefont :/. Ártatlan vagyok, de abban is biztos vagyok hogy bármit rám varhatnak s még ki is tisztázom magam, akkor is érettségi előtt állok hisz estibe iratkoztam be. S nem hiányzik ez nekem....ezért adtam inkább pénzt hogy felejtsenek el!
2022. ápr. 11. 12:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!