Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklat az exem?!

Zaklat az exem?!

Figyelt kérdés
Mar lassan 1,5 honapja szakitottunk .O megcsalt megalazott hazudott megvert nagyon sokszor .Feltem ott hagyni szerelmes is voltam,majd a vegen o lett szerelmesebb mikor en mar kiszerettem belole .1 evig voltunk egyutt .Feltem /neha meg most is a gondolatomba van higy o ongyilkos lesz azert mert en otthagytam..bar az ilyen emberek nemtudom hogy megis teszik e?!Narcisztikus szemelynek mondhatom.Van hogy akar ketszazszor hivogatott/vagy hivogat amig fel nem veszem hiaba van letiltva imseretlen szamra allitja es hivogat zaklat.Feljelentesen gondolkoztam de az nem ugy segitene ugyse..19 eves vagyok lány,o pedig 22 már lassan..nem értem hogy viselkedhet valaki igy.Volt mar valakinek tapasztalata ilyen szakitasban es mit tett? (Legegyszerubb semmit tudom de ha kovet pl az utcan stb.)??? Egyszer csak megun es lekopik??(bocsi a helyesirasi hibakert ,gyorsan es naagyjabol akartam leirni)

2022. ápr. 13. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Szia.. Szerintem ezt neked kell eldöntened, ha úgy érzed nagyon zavar amit csinál akkor tegyél feljelentést. Más módja nem igazán van ennek. Ha nem látsz esélyt rá, hogy ismét összejöjjetek akkor tényleg jobb pontot tenni a végére.


UI: a helyesírásod tényleg elég gáz sajnos.

2022. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Próbálj meg beszélni vele, őszintén, tartalmasan. Lehet, hogy most az van benne, hogy szavakkal helyre tudja hozni, add az értésére, hogy erre már semmi esély nincs, ne erőlködjön és hagyjon békén. Ha ezek után is zaklat, akkor fel is jelentheted.
2022. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha valóban olyan narcisztikus sármos személyiség, akkor nem lesz neki nehéz új barátnőt szereznie.
2022. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy lehet a kérdezőnek se ártana majd lejjebb adnia az igényeiből, mert ha ezt a pasast nem tudta megtartani úgy, hogy 3 évvel még fiatalabb is, akkor mással se fog működni a kapcsolat.
2022. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Jelentsd a rendőrségen, hogy többször bántalmazott, és most, a szakítás után zaklat és fenyeget. És inkább ő legyen öngyilkos, minthogy egyszercsak megöljön téged (azt írtad, többször bántalmazott - kutyából nem lesz szalonna, egyszer majd akár agyon is verhet). Vigyázz magadra. Ha lehet, költözz el, akár másik városba.
2022. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélnék ilyen emberrel semmilyen formában. Maximum közölném, hogy ha nem áll le, akkor feljelentem. És ha nem állna le, meg is tenném. Az ilyesmit komolyan veszik a rendőrségen. Az ilyen ember nem normális, szép szavakkal nem lehet leépíteni. Kitartást!
2022. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Hol érte a kérdező, hogy bántalmazta? Ti gyagyák vagytok vagy em tudtok szöveget értelmezni?
2022. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: A kérdés második mondatában írta, hogy megverte.
2022. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván nem opció, és szerencsére a szavaidból is az derül ki, hogy eszed ágaban sincs visszamenni hozzá. A következő zaklatasnal mondd azt neki a lehető legkomolyabban, hogy ez volt az utolsó, feljelentést teszel ellene, ha még egyszer helhív. Ezt a beszélgetést rögzítsd is. Engedély nélkül rögzített beszélgetésnek is van súlya ilyen esetekben, a fenyegető, zaklató fél nem hivatkozhat utólag arra, hogy a beszélgetést engedély nélkül rögzítették.

Kérheted egyes ilyen problémákkal foglalkozó szervezetek tanacsát is, a google biztos felhoz néhanyat. Jogasszal is konzultalhatsz, a szüleidnek is szólhatsz, függetlenül attól, hogy ők valószínűleg nem hideg fejjel döntenének.

Ne add fel, vigyazz Magadra!

2022. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kérdezem, hogy miért ilyen menőző tahóval kellett összeállni.. Aztán mehet a rizsa, hogy minden férfi mekkora szemétláda, de az a helyzet, hogy ti nők pont az olyanokat részesítitek előnyben. Most ugye jól jönne a normális emberek segítsége is a dologban mi? Hát, old meg aranyom ahogy akarod, jó sok órát el fogsz te ücsörögni a rendőrségen mire elérsz ebben valamit.. De sok sikert, őszintén szólva én a kisujjamat se nyújtanám az ilyen nőkért.
2022. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!