Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nincs határozat nincs...

Ha nincs határozat nincs karantén?

Figyelt kérdés
Pozitív teszt miatt felhívtak hogy 7 napig karanténban kell lennem, erről nem kaptam hivatalos határozatot. Be kell így tartanom?

2022. ápr. 15. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Igen.

Én is pont most vagyok COVID-os, és nekem is karanténban kell lennem. Mire kézhez kapnád a határozatot, az jó néhány nap, így eleve értelmetlen. Viszont azzal, hogy elcsászkálsz covid-osan, közveszélyt okozol, ami bcs. ill. más erre konkrétabban vonatkozó törvényt szegsz meg.

2022. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A franc' ha megeszi; már megint itt van ez az elmebaj?!
2022. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A Karantén azért van, hogy a fertőzőbeteg ne terjessze tovább a betegséget. A COVID határozattól függetlenül is fertőz, nem várja meg a határozatot, ill. a fellebbezés eredményét stb. Gondolom, te se szeretnéd, hogy a nagymamád, stb. abba pusztuljon meg, hogy egy covidos nem tudott a seggén ülni otthon, és felszállt a buszra, és mindenkit szétfertőzött, mert neki csak egy kis nátha.
2022. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 árokpart ***** válasza:
28%
Egyébként miért csináltak cagy csináltattál tesztet. Nem érezted jól magad és elmentél az orvoshoz és ő csinált tesztet is vagy külföldről jöttél haza és kötelező volt a teszt? Tényleg hogyan működik ez manapság?
2022. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Határozattól függetlenül is fertőz, viszont szerintem mindenkit elér ígyis úgyis, szerintem nem miattam pusztulna meg bárki is, főleg mert nem buszozásról lenne szó.
2022. ápr. 15. 20:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Torkom fájt, otthoni gyorsteszt lett pozitív, és a háziorvosnál csináltattam egy "hivatalos" gyorstesztet hogy a rendszerbe meglegyek és emlékbe legyen egy igazolványom mert május 1-től csak az oltottnak lesz érvényes. A teszt után 1 nappal telefonáltak.
2022. ápr. 15. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát akkor magadnak csináltad. Meg is érdemled.
2022. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudtam a következményét, viszont közbe jött valami.
2022. ápr. 15. 21:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Istenem, már kezdődik ez az idiotizmus. Pedig még nyár sincs!
2022. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mármint? Egyébként nem ellenőriznek se személyesen se appon keresztül, itt már csak az oltás bizniszen van a dolog
2022. ápr. 15. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!