Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűnügyi költség be nem fizetés...

Bűnügyi költség be nem fizetése esetén mi az eljárás?

Figyelt kérdés
Garázdaságért felfüggesztettet kaptam+odasóztak nekem 564.618 forint bűnügyi költséget+15.000 forint illetéket. Annyi a megnyugtató, hogy ezeket be nem fizetése esetén nem kell leülni, mert ez nem bírság, meg pénzbüntetés. Olyat még nem hallottam, hogy bűnügyi költség és illeték be nem fizetése esetén valakit leültettek volna idehaza. Ezek polgári peres dolgok. Mik tőrténnének, ha nem fizetném ki ezeket? Ki fogom fizetni, de majd csak jövőre, de ott lesz a pénz náluk.

2022. ápr. 19. 12:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

"Nincs fizetésem, nincs munkám, az egyetemet is félbeszakítottam."

A szüleid biztos nagyon büszkék.

2022. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen helyesírással melyik egyetemre vettek fel?
2022. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes… mi történt ebben az ügyben hogy ennyi a bűnügyi költség ? Elmeorvos?
2022. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem az egészet én sem,kissé kamu szagú is,de pont arra vannak a jogorvoslati nyilatkozatok,hogy a védőd,többek között, kérhette volna a részletfizetést
2022. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Előbb-utóbb örökölsz, majd levonják abból. Ettől még persze lehet ebből fegyház is, csak rajtad múlik. Mire szabadulsz, kamatokkal együtt nagyobb negatívban leszel, mint az örökséged lett volna, de úgy, hogy addigra azt is benyelte. Hülyének megéri, nem?
2022. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15: azért az elég kiábrándító, hegy ez az ember az életben nem lehet eredményes, mert úgy odavertek neki, hogy csak rabszolga lehet - hacsak össze nem lopja... Mondjuk elmegy végrehajtónak, aztán szabad a gazda...!

Tudom, sok minden lehet garázdaság persze, és ezt a jóembert sem az eszéért szeretik a szülei... de egy embert így elmeszelni...?!

2022. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha friss jogsis bénázás vagy ilyesmi, akkor is áll a dolog. Ha nem tudod kipengetni a kárt, amit okoztál, intézd részletre, csak legyél túl rajta, nincs jobb ötlete senkinek. Esetleg valami jóáras biztosítás, ami kiterjed a károkozásokra. De garázdaság, ember? Akinek szándékosan kárt okozol, annak ki segít szerinted?
2022. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia! Mi lett a megoldás? Fizettél vagy kaptál könnyítést?
2023. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!