Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Birtokháborításnak számít ha...

Birtokháborításnak számít ha a szomszédom a kocsim alblaktörlöje alá tesz be üzenetet?

Figyelt kérdés
A gondom az hogy miért nem személyesen keres meg vagy a postaládába dobja! A lakóközösség nevében ír felszólítást, ami szintén több sebből vérzik….
2022. ápr. 23. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Mitől lenne az birtokháborítás? Nem ült be a kocsidba.

Nyilván van oka annak hogy pont oda teszi, csak nem írtad le. Mondjuk, hogy már próbálkoztak azzal, hogy bedobják a postaládádba , csak nem értek el vele semmit, a kocsid szélvédőjén pedig biztosan látod.

Miért nem mész oda te a szomszédodhoz és beszéled meg vele, ha már annyira azt tartanád helyesnek, hogy személyesen közöljenek veled valamit inkább?

2022. ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy már próbálkoztak a postaládámba bedobni üzenetet? Ha nekem problémám van valakivel ahhoz én megyek oda és nem azt várom hogy ő keressen meg! Miután megkaptam ezt a cetlit egy szomszédot el tudtam érni aki nem tudott az esetről semmit, tehát én már kezdeményeztem a párbeszédet! Az alap konfliktust azért nem fejtettem ki mert az alap kérdésre a választ nem befolyásolja! Azt ki tudnád fejteni bővebben hogy a kérdésem stílusa milyen volt hogy abból ennyi mindent le tudtál szűrni rólam?
2022. ápr. 23. 01:12
 3/6 Molyember ***** válasza:
100%
Nem, nem birtokháborítás.
2022. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Aki birtokháborítást vizionál, mert a kocsijának az ablaktörlője alá csúsztattak egy cetlit, ahhoz én sem mennék oda. Vedd már észre magad ember, mit aggresszíveskedsz?! A szomszédodnak van igaza és engedj neki, mert megkeseríted a körülötted élők életét.
2022. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Igen, az... Ahogy a postaládába tenni üzenetet is az. :D


Jelentsd fel, de rögtön!


Ártott valamit az autódnak? Letörte az ablaktörlőd? Ha pl. a kapuja elé parkolsz, miért ő koslasson utánad, kiírja abban a reményben, hogy értesz a szóból, nem lesz gond, nincs ezen mit "megbeszélni".


Én pl. azt se tudom, hogy a telkünk előtt álló autó kié, melyik szomszédé, egy percet se akarok azzal foglalkozni, hogy nyomozgassak, csak megkérni, hogy ne álljon a kapuba többet. A cetli egyszerű és korrekt.

2022. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az.


Nekünk a kapunk mögött átnyúlva, a kapunak belül lévő, annak döntött két léc közé tett be a szomszéd egy cetlit. Ez is birtokháborítás lenne? :)


Egyik sem az amúgy...menj át a szomszédhoz, kérdezd meg mit akar.

2022. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!