Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális a varázsgomba Magyaror...

Legális a varázsgomba Magyarországon?

Figyelt kérdés
Találtam több olyan holland oldalt is, ahol magic truffle néven árulnak varázsgombát. Felsejlett bennem a gondolat, hogy kipróbálnám, de nem tudom, hogy lenne-e bármilyen következménye, ha ilyen szert tartalmazó csomag érkezne a nevemre.

2022. máj. 6. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Úgy tudom hogy tiltott, bár nem tudom pontosan mit tartalmaz egy ilyen :D de jelemzően ha hallucinogén akkor nem lesz legális
2022. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Este 5 harckocsi század várna a házadnál, majd egy 50 fős kommandós egység bemenne érted, és 10 napig a bulvármédiában mutogatnának hogy elkapták az évtized legnagyobb kábszikereskedőjét.
2022. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Illegális minden, amit a boltokban nem tudsz megvásárolni.Tehát az alkoholon és a szipun kívül minden illegális, ami tudatmódosító szer.
2022. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
@3 LSA-t tartalmazó dolgokat lehet venni legálisan, a hajnalka vagy pár kaktusz magjában elég sok van. Viszont a gombák tiltottak, más kérdés, hogy van egy csomó ilyen növeszthető cucc, amiről legtöbb esetben a büdös életben meg nem mondják, hogy micsoda.
2022. máj. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
A Rendőrséget kell megkérdezni.
2022. máj. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Illegális, pont.
2022. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha mégis rendelnék, kellene-e attól tartanom, hogy egy Hollandiából érkező csomagot szúrópróbaszerűen ellenőriznek a postán, vagy csak akkor van gáz ha a rendőr bácsi megtalálná nálam?
2022. máj. 7. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha vannakhírek, hogy drogos csomagot találtak és megkeresték, hogy ki rendelte, szóval ja... Van kockázata.
2022. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Hollandiából érkező csomagokat nagyobb eséllyel ellenőrzik.
2022. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A légyölő galóca legális. Sőt fenyő erdőkben megtalálható.
2022. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!