Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyet lehet csinálni?

Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ha írok egy történetet, angol nyelven, tegyük fel mai korban játszódik. Beleírhatom, hogy az illető hol dolgozik? Létező cég, tehát ha pozitívan tüntetem fel a céget, (globális cég(amerikai)) ingyen reklámként, nekem fontos lenne a történethez, őket meg ingyen reklámozom pozitívan?
2022. máj. 13. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
nem hiszem, hogy nagy gond lenne belőle, amíg negatívat nem írsz róluk...
2022. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Negatívat természetesen nem. Csak pozitív dolgok, megemlíteni hogy ott dolgozik, nagyon szereti munkahelyét…meg amikor használ valamilyen eszközt szolgáltatást, akkor a rendes nevét írnám bele…Tehát mint a filmekben is megjelenik a logók (bár ott a cég vlszg fizet érte) ugyan így lenne itt is, de nekem ez nem célom, elég annyi ha kimehet így is. :)
2022. máj. 13. 14:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)💚
2022. máj. 13. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadnak írod a sztorit, akkor bármit leírhatsz.

Ha nyilvánosságra hozod, akkor legfeljebb kivetetik veled, ha nekik nem tetszik...

A reklámértéket felejtsd el, ilyen kispályán nem játszik egy globális cég. :-D

2022. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

“ A reklámértéket felejtsd el, ilyen kispályán nem játszik egy globális cég.”


Azt majd meglátjuk mennyire “kispálya”. :)


Tudod: “Dare to Dream” 😉


Csakhogy egy örök klasszikus mondását pontosan felidézzem:


“ And finally, dare. All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them.” Walt Disney

2022. máj. 13. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglátjuk...


Majd írd ki, ha megjelenteted a könyvet, és egymást tapossák érte a könyvesboltok előtt az emberek... :)))

2022. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!