Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyhogy nem emelkedett ma...

Hogyhogy nem emelkedett ma jogerőre a Békéscsabai ügyem?

Figyelt kérdés

A rablás bűntett és más bűncselekmény miatt a Békéscsabai Járásbíróyág elítélt nem jogerősen 2 év 3 hónap börtönre, tavaly dec. 6-án.


Ma 9 órakor a Gyulai Törvényszéken nyilvános űlés volt, én nem mentem el, mert hajnal 2-kor nem kelek. Korábban kértem, hogy tegyék át valami olyan napra, amikor délutánra ki tudnák tűzni, de nem mentek bele. Ugyanis én Debrecenbe lakok. Mindegy, a Be.599 (4) szerint a megjelenésem nem kötelező.


Ma dél körűl már nagyon vártam , hogy az ügyvédet, hogy felhívjam, hogy mi lett, de ki van kapcsolva.


Felhívtam a a Gyulai Törvényszéket és a kezelőirodát kértem, ahol azt mondták, hogy hiába bediktáltam az adataim, nem adhatnak felvilágosítást. Annyit mondtak, hogy nem fejeződött be az ügy.


Mi miatt nem fejeződött be az ügy, mi miatt nem szokott befejeződni, ha nyilvános űlésen nem fejeződik be?

Gondolom akkor nem lett jogerős.


Mi miatt nem lett vajon jogerős?


Ha írok egy e-mailt, és abban leírom, hogy a reám vonatkozó rendelkező részt küldjék meg, megküldik?



2022. máj. 19. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Miről van itt szó kérem?
2022. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi érdekes, csak Levike megint nem vette be a gyógyszereit, aztán azt se tudja, merre van az előre.
2022. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják eldönteni börtönbe vagy a zárt osztályra küldjenek.
2022. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Levikém, úgy hogy leszarják a fisfos ügyeid.
2022. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bettina amúgy, hogy van?
2022. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Örökzöld, újragondolva:


[link]

2022. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A madár még mindíg figyel?
2022. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 Bettina???


Nem tudom miről beszélsz, ismerek Bettina nevű embert négyet is, úgy ahogy Istvánt, Zoltánt, Andrást, Zsuzsit, Andit, Zsoltot, Zsófiát, Évát, Nikolettet, Dórát, Nórát, Edinát, Gábort, Gyulát, Attilát, Ágnest, Juditot, Pétert stb.stb. Szal a felsoroltakból mindből többet is ismerek.


Hogy jött most ide pont Bettina nevű ember??? Igen 4-et ismerek.

2022. máj. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!