Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 33 Forint értékű folytatólagos...

33 Forint értékű folytatólagos sikkasztásért 2 év próbára bocsájtást, a sértettnek 33 ezer Ft kifizetését 67 ezer Ft bünügyi költség megfizetését és 1 év pártfogóhoz járást kaptam?!

Figyelt kérdés

A kérdés:

Bűntetett előéletű leszek?Ezért a vétségért priuszos leszek? Ha igen hány évig? Vagy mire számítsak?

Válaszokat előre is köszi


2010. szept. 18. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

33 forintos sikkasztás??? Ráadásul folytatólagosan???


Mire kellett ekkora vagyon, hogy sikkasztani kelljen érte?


Ennyi pénzt az utcán is találsz max fél óra alatt (2-3 borosüveg)


Ez Guiness rekord is lehetne!

2010. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az 33 ezer forint lesz 8ha már annyit fizet meg a sértettnek is egyebek mellett).


De még az is eléggé lol.

2010. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a büntett kihirdetése után a bíró hozzáteszi azt is,hogy szerepelni fog-e az erkölcsi bizonyítványodba..Ha igen akkor 5 évig tuti benne lesz,de a a rendszerben már benne leszel..Bármikor csinálsz ezentúl egy hibát a rendőrök,és a hozzáértő személyek tudni fognak erről az ügyről..
2010. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33 forint? Ha szólsz, ennyit szívesen adtam volna.:))
2010. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!