Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudok Revolut számlát...

Hogyan tudok Revolut számlát megszüntetni?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!

Már nem szeretném, nem sokat használom, a feltöltéséhez is egy másik kártya kell, nekem az nincsen, utalni sem tudnak rá a webáruházak amikor netán valamit visszaküldök, egyszer használtam amikor -2500 ban volt a premium díja ugye. Akkor egy barátom OTP-ről tett rá pénzt! A jövőben az OTPt választom, azt fogom használni!

No de ezt megkell szüntessem! Jelenleg függőben van egy tranzakció, de ez pár nap és lezárt lesz! Jelenleg 572 forint van a számlán, a megszüntetésnél azt írja nem lehet pénz a számlán, de 5000 ft a megszüntetés! Akkor egészítsem ki 5000 forintra a számlát, és azt lefogja vonni és megszűnik végre?


2022. jún. 11. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Az otpven tuti jobban fogsz járni, hajrá. :))))
2022. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is kérdés, nem tudom miért nem azt nyitottam meg
2022. jún. 11. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, hogy nem húznak le az árfolyammal, mondjuk én eurban kapom...
2022. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet megtartom a standardot az ingyenest, mert rohadtul bejön nekem ez a kripto valuta befektetés
2022. jún. 11. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A rubelen is fogtam vagy 80%ot amikor beszakadt, mondjuk mire valami értelmes összeget átutaltam a nyomi litvánok letiltották a rubelt vásárlást, eladni persze lehetett.
2022. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!