Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetemi nappali tagozatos...

Egyetemi nappali tagozatos jogviszony megszüntetése után hány évig marad nyoma valamilyen adatbázisban közvetlen vagy közvetve, hogy bizonyos ideig tanulmányokat fojtattam?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy nappali tagozatos voltam még államilag támogatott is nem tudom jelent e ez valamit a fentiek szempontjából?
2022. jún. 20. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig létezik a technológiai civilizációnk, jó eséllyel marad nyoma.
2022. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Én személy szerint szószólója vagyok annak a több kiművelt emberfő programnak, amelyet Széchenyi személyesen hirdetett meg, és a fidesz nevű bűnszervzeet megnyirbált.

Hitem szerint sokkal több dipomás azt jelentené ebben az országban, hogy a buta vidéki parasztnak nem maradna levegője.

De a vidéki andragógusképzést nem tartom ebbe a programba beilleszthetőnek.

Te melyik andragógus iskolát jártad, kedvesem?

2022. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
“ tanulmányokat fojtattam” biztos nem magyar szakra jártál….
2022. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Örökre.

Mivel állami intézmény hallgatója voltál és utánad az intézmény kapott támogatást, te pedig jogosult vagy X félév államilag támogatott képzésre, így nyilvántartják mennyit használtál már el velőle.

1996-ban végeztem, majd húsz évvel később mást kezdtem tanulni, még csak nem is nappalin és önköltségesen. Mégis benne voltam az adatbázisban országos szinten is, a diplomám egyetemén is, a karomon is, szakomon is. Régi vizsgámról tudtam igazolást is szerezni, pedig még akkor kreditrendszer sem volt.

2022. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor is nyilvántartják ha nem szereztél diplomát mert abba kellett hagynod mondjuk két év után?
2022. jún. 20. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor is nyilvántartják ha nem szereztél diplomát mert abba kellett hagynod mondjuk két év után?"

Hogyne tartanák nyilván?

2022. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!