Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon volt már olyan...

Magyarországon volt már olyan eset hogy a sértett nagyobb büntetést kapott mint a vádlott?

Figyelt kérdés

Akár egy másik perben ahol a bünöző lesz a vádló és az áldozat a vádlott.


Pl betörnek, te meg nyilvánosságra hozod a videót a betörő személyazonosságával. Ekkor te is bűncselekményt követtél el. Vagy nem arányos önvédelem, még amikor volt ilyen törvény. (asszem ezt már eltörölték) Vagy bármi hasonló dolog.


Csak kíváncsi vagyok. Én amúgy nem találtam.

(A fagyállós gazdát ne mondjátok, ott azért nem ennyire fekete-fehér a történet.)


2022. jún. 21. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
A te peldadnal minden esetben megvalosul, hiszen ha oda-vissza perlik egymást mindketten vannak a vádlott oldalon.
2022. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Volt ez a maffiaper vagy 15 éve amiben benne volt a dózsa gy uti gazolo is.


A dolog lenyege hogy zsaroltak egy szálloda tulaj fa szit vedelmi pénzért.

Egyre többet akartak és kivonultak vagy 5en hozzá lakasra.

Megverték a felesegét es amikor ugy szorították a kést a kisgyereke nyakához hogy már verzett a gyerek nyaka a pali megtört és kinyitotta a páncélt...

Benyult a pénzért de egy stukkert vett elő és a helyszinen agyonlőtte a gyereke nyakához kést tartó palit meg azt aki szetverte a felesegét amíg a többi elmenekült...


Kapott valami 15 év fegyházat és abba a fegyházba rakták ahol az őt megtámadó bűnszervezet mas dolgok miatt elítélt tagjai ültek.

Ezért 6 vagy 8 éven keresztül ütötték verték megerőszakolták napi szinten az embert...

Pár eve született új ítélet ahol ártatlannak lett nyílvánítva.

2022. jún. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!