Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom a lányom párját...

Hogyan tudom a lányom párját kitenni a házból?

Figyelt kérdés
Enyém a ház, a szüleimé volt akik már nem élnek. 2 éve ott lakik a lányom az élettársa és egy közös gyerekük. A lányom elakarja hagyni, de nem akar kimenni a házból a pasas. Lakcíme oda szól, 2 éve még édesanyám írta alá mikor még élt. Kényszerkijelentés vagy mit kell tenni ha önszántából nem hagyja el a házat? Úgy olvastam mivel lakcime oda szól így nem lehet csak kizárni.

#Ingatlan, kényszerkijelentés, kilakoltatás,
2022. júl. 1. 11:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
És mit mond, miért nem akar kimenni, amikor ahhoz neki semmi köze?
2022. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%
18:)))
2022. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
17%

#1-nek:


Tévedsz.


Ha nem bejelentett lakcíme, de bent vannak a cuccai, az nem a tulajnak xar ügy hanem a rendőröknek. Kötelesek intézkedni az eltávolításáról, és az intézkedés akkor tekinthető befejezettnek, ha ez realizálódott.


Szépen megvárják amíg összecsomagol.



A kényszer-kijelentés felejtős h'lyeség.


A tulajdonunkban álló ingatlan esetében lehetőségünk van lakcím érvénytelenségének megállapítása iránti kérelmet benyújtani kormányhivatalhoz. Ehhez szükséges a személyazonosító okmányaink bemutatása, illetve a tulajdonosi minőség igazolása.


Ha ez meg van akkor kihívod a zsarukat, akik segítenek neki kiköltözni, mivel nincs jogcíme az ingatlanban. Ha gondolod akkor előtte meg is kérheted hogy költözzön ki, de nem vagy köteles.


Ha a zsaruk meg próbálnának leépíteni (büdös a meló), akkor jelezd nekik hogy te értesítetted a hatóságot, és ettől a perctől kezdve az "emberke", és egy betörő között semmi különbség nincs. Lesz "anyázás", de ez van.


Ki fogják paterolni.

2022. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23, lényegében azt írtad le amit én.

DE

Vedd azt is figyelembe, hogy a kérdező a lánya párját akarja kipaterolni. Persze, feltehetjük, hogy ezzel a lánya is egyetért, de.. őszintén biztosra nem mehetünk ezügyben. Éppen ezért szerintem érdemes a kipaterolás intézését a lányra bízni. Persze, a tulaj tegye meg a kényszerkijelentést, és mint apa álljon alánya mögött, de nem neki kell kitennie a pasit, hanem annak, aki gyereket szült neki.

2022. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

#24-nek:


Értelek, csak nem egyformán közelítjük meg a kérdést. Nekem is lányom van!


Én mindenképp kijelenteném a csávót, akkor is, ha együtt maradnának. Aztán megkérdezném a lányom, hogy baxxam -e ki a gyereket?


Ismer. Ehhez igazodna a válasza is! :)

2022. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!