Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik országba szokott...

Melyik országba szokott szökni úgy egyveleg a világon a legtöbb szökevény fogoly? Gondolok itt a rendesen elítélt igazi foglyokra nem a politikai foglyokra.

Figyelt kérdés
Nincs érintettségem csak érdekel.

2022. júl. 7. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az európaiak és amerikaiak főleg Thaiföldre.
2022. júl. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amerikából sokszor Dél-Amerika egyes országaiba gyalogosan, kocsival, aztán onnan tovább.

Volt egy sorozat, a "Majdnem megúsztam" videán fent van, hogy körözött személyek (USA) hogy próbálnak menekülni, bujkálni.

Persze csupa olyan, akit aztán elkaptak. (Aki bujkál, az nem ad interjút)

Fent van videán, szerintem érdekes.

2022. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 igen ezt én is hallottam. De azt is olvastam róla,hogy a Thai kormánynak manapság elege van abból,hogy a bűnözők országa ként emlegetik őket és a foglyok nagy részét most már kiadják.
2022. júl. 7. 14:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy az tűnne a legesszerűbb megoldásnak,hogy elmennék valami diktatórikus államba pl Fehéroroszország vagy Észak Korea aztán ott próbálnak meg új életet kezdeni.Egyébként ezeket a helyeket mondják ilyen szökevény paradicsomnak csak azt mondják,hogy ezekre a helyekre nagyon drága eljutni. A HVG nemrég kérdezte a magyar hatóságot,hogy ők melyik helyet javasolják. Ők Hondurast,Nicaraguát javasolták.
2022. júl. 7. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!