Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet, baromság a kérdésem,...

Lehet, baromság a kérdésem, de Renner Erika ügye miért húzódott évekig?

Figyelt kérdés
Bene Krisztián bűncselekményt vitt véghez, igenis büntetést kell kapnia!

#ügy #bűncselekmény #lúg #Renner Erika #Lúgosorvos
2022. aug. 1. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Mert magas rangú katonatiszt volt, aki az elhárításnál is dolgozott, magas szintű politikai kapcsolatokkal.

Ezzel szemben volt egy átlag nő semmiféle kapcsolatokkal,akit max a média karolt fel.

2022. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Jajj bocs, én a megvert katonatiszt barátnőjére gondoltam, Miskolcon.Kevertem a kettőt.
2022. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

Mert a feministák folyamatosan rugóztak rajta.

jóval durvább bűncselekményekért lófütty ítéletet kapnak más elkövetők.

Csak a nőista, frusztált igazságharcosok addig sipákolnak, amíg meg nem purcantanak 100%-ban egy férfi elkövetőt. Holott nem kevésbé vannak rohadék nők, akik szintén aljas dolgokat művelnek. Azokkal nem foglalkozik senki, sőt, ott is kihoznak bűnösnek egy férfit, biztos miatta volt...

2022. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Vedd a fáradságot és olvasd el Mérő Vera Lúg című könyvét.
2022. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszolók csupa szamárságot írtak.


A tény az, hogy Bene Krisztiánnak magas szintű politikai kapcsolatai vannak, ui. az unokaöccse Mikola Istvánnak, aki korábban eü. miniszter is volt, a perek idején meg államtitkár volt. De azóta meglett a jogerős ítélet.

2022. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!