Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Éneklős gyerek, felvállaltam,...

Éneklős gyerek, felvállaltam, ilyenkor hova tovább?

Figyelt kérdés
A sztori kicsit zűrös, próbálom röviden összefoglalni. Középkorú munkanélküli vagyok, csöves és végbé elkeserredésembe adtam föl egy hirdetést, hogy tehetségek menedzselését sztárolását vállalom. Felekresett engem egy család, hogy az ő éneklős gyereküket vállalom-e, mert szeretnék ha röbid idő alatt sztár lenne belőle.. Beszéltem a szülőkkel és meg is egyeztünk 400 ezerbe, ezt kifizették nekem előre és paírt is írtunk róla, hogy ezért az összegért felvállalom a gyerek menedzselését. Sajnos viszont irtóra em értek hozzá, rokkantnyugdyjas vagyok, az eredeti szakmám kazánlakatos volt, amikor még régen tudtam dolgozni. Annyit csináltam, hogy felrtaktam pár hirdetést facebookra, jófogásra és kész. Ráadásul a gyerek olyan fazék hangon énekel hogy azzal nem tudok se mit kezdeni. Most akkor ijenkór vissza kellene fieztnem a 400ezret vagy végül is telejsítettem a munkát ezel?

2022. aug. 1. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Jobban jársz ha visszafizeted és más módszerrel próbálsz boldogulni.Egyrészt nem etikus amit csinálsz, egy családot vágtál át.Akik nem igazán szolgáltak rá.Másrészt pedig mivel írtatok papírt akár peres útra is vihetik a dolgot, amiből egy nincstelen soha nem fog jól kijönni!
2022. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát ezt nem hiszem el ugye csak viccelsz? 🤡

Add nekik vissza a pénzt mond azt túl sok embert kell "menedzselned"

nagyon sajnálod de a gyerekre már sajnos nincsen időd.

2022. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ja szerintem tedd zsebre azt a 400ezret és lépj meg tőlük, így mindenképp csalásnak minősül. Mondjuk képzettség és vállalkozás hiányában amúgy is. Add vissza a pénzt, a szerződést tépjétek el és mindenki menjen a dolgára.
2022. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond a gyereknek hogy legyen rapper dj rekettfazék néven,tegyél fel róla pár videót YouTubra aztán kész.
2022. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért becsüllek, hogy legalább nem a gázszereléssel próbálkoztál meg:D
2022. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnap délután álljatok ki a térre egy kalappal, egyezz meg a gyerekkel hogy fifty-fifty. Ha szerencsétek van estére talán vissza jön a retúr buszjegy ára.
2022. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor kezd azzal hogy holnap megkérdezed a szülőket, hogy a hátukon a tollat ne igazítsad meg?
2022. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 krwkco ***** válasza:

Először is az a kérdés, hogy a vállalásod teljesítményalapú vagy munkavégzés alapú volt-e.

Azt igérted, hogy sztárt csinálsz a gyerekből vagy azt hogy menedzselni fogod egy bizonyos ideig?

Sajnos, úgy tűnik, hogy egyik sem teljesült. Ha jól gondolom, a gyerekből nem lett sztár.

A munka alapúval, pedig az a baj, hogy a menedzseri tevékenységnél elvárható, hogy az illetőnek személyes kapcsolatai legyenek. Vagy legalább néhány meghallgatásra eljuttassa az ifjú Carusot. Szóval csak nagyon kis mértékű teljesítés történt. Mondhatjuk, hogy 0.


"ilyenkor hova tovább?"

Irány az illegalitás? Vagy előremenekülni és közölni a szülőkkel, hogy sajnos további 600-ra lesz szükség, hogy a gyerek énekhangját közösen kidolgozzátok?

Ha kiénekeltél a fahangú gyermek szüleiből 400 rugó-t, szerintem nem lesz gond. :-)

2022. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt. Még van egy hónap a nyári szünetből, utána megszűnnek ezek a kérdések.
2022. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyon gáááz :D

Minden idiótára van már kereslet.

2022. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!