Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem ciki a postás előtt, hogy...

Nem ciki a postás előtt, hogy sűrűn hoz nekem bìrósági, törvényszéki leveleket?

Figyelt kérdés

Voltak büntetőügyeim és egy fiatal, nálam fiatalabb postás aki jár a lépcsőházunkban. Amióta 2022. január 13. óta kint vagyok, azóta nagyon gyakran hoz tértis levelet a Debreceni Járásbíróságról, Debreceni Törvényszékről, Békéscsabai Járásbíróságról, Gyulai Törvényszékről, Debreceni Rendőrkapitányságról. Csenget, mindig megyek ki érte. Lehet megjegyezte már, hogy ennek mindig jön valami, elég gyakran a hatóságoktól, lehet ez bűnöző vagy mifene... Volt olyan, hogy két tértis levelet hozott egyet a rendőrségről, egyet a bíróságról.


Jogosan kezdek szégyenkezve menni ki az ilyen levelekért, szerintetek ciki a postás előtt is, vagy őelőtte nem kell szégyelni, neki mindegy, ő nem foglalkozik vele, 1 perc múlva már azt sem tudja, hogy kinek milyen levelet hozott?



2022. aug. 5. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy mész böribe.
2022. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ő is hogy te vagy a maffiózó Levi úgyhogy nem csodálkozik a dolgokon.
2022. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Levike, újabb epizód... :)
2022. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Levike,még a kérdéseid olvasóinak is ciki amit csinálsz.
2022. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Az lenne a ciki, ha kevert fajú lenne, mint a gyereked
2022. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem jönne ilyen sok levél, csak az esetek 90%-ban azért jön, mert állandóan beadványozok és válasz jön rá. Január óta lezavartam vagy 50 beadványt.
2022. aug. 5. 19:09
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet 70-et is, nem tudom. Most azért nem számolom össze.
2022. aug. 5. 19:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A hatóságok álma vagy!
2022. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha én lennék nem ítélnélek el semmiképpen.Azt szeretném,hogy tudd,hogy mindenképp elfogadlak és szeretlek bárki is vagy.
2022. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy valami jó kis postáscsaj lenne, aztán végre becsajoznál Levike! És nem hülyeségekre fordítanád a drága idődet!
2022. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!