Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az üzletvezető azt találta...

Az üzletvezető azt találta ki,hogy kimosva kell leadnom a munkaruhákat mikor felmondok,de attól félek,hogy szemétségből így is szándékosan úgy jelenti le,hogy én nem adtam át a ruhákat,és levonják a béremből. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Átvételi elismervény.
2022. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Plusz fotó, esetleg rakd bele valami átlátszó tasakba, ragaszd le úgy hogy ne lehessen úgy kibontani hogy látszólag visszcsomagolható legyen ugyan úgy, mindenről dokumentáld fotóval.
2022. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Kérd hogy írja le ezt neked, hogy kimosva kéri visszahozni a munkaruhádat és mikorra!

Egy papírra írja, le, hogy neked - Kis Izabellának - a felmondását követően 2022. augusztus 12-ig, tiszta állapotban kell a munkaruháját leadnia.

Mai dátum és írja alá!

Utána ahogy mások javasolták, amikor behozod a munkaruhádat, megint írass alá vele - vagy akinek leadod - egy másik papírt, hogy a tiszta munkaruhádat 2022. augusztus 11-én tőled átvette. Az se baj ha le is fotózod, de az aláírt papír az ami bizonyíték, mert a fotókat ma már könnyű manipulálni.

2022. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!