Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik törvény szabályozza...

Melyik törvény szabályozza azt hogy egy szakmához tartozó FEOR szám alapján mik a betölthető munkakörök?

Figyelt kérdés

Egy példát írok.


Van egy szakmám a Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő ehez két FEOR szám tartozik a FEOR 7521 Vezeték- és csőhálózat- szerelő (víz, gáz, fűtés) és a FEOR 7522 Szellőző-, hűtő- és klimatizálóberendezés-szerelő.


Van egy lista ahol az adott FEOR számhoz minden betölthető munkakör fel van sorolva az itt van: [link] Ebből a listából csak 4 elemet kap meg a Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő.


A Csőszerelő, a Csővezeték-szerelő, a Vezeték- és csőhálózat-szerelő, és a Karbantartó, csőszerelő.


Engem az a törvény érdekelne ahol hozzá vannak rendelve a betölthető munkakörök az adott szakmához. Mert össze akarom öket hasonlítani mi mire jogosít fel.


Gondolom annak nem lenne jó vége ha ezzel a 4 jogosultsággal nekiállnék központifűtést szerelni.



2022. aug. 15. 15:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem leírni hogy én most a FEOR 7521 szeretném vizsgálni. Mennyivel ad több lehetőséget egy Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő vagy egy Víz-, csatorna- és közmű-rendszerszerelő.
2022. aug. 15. 16:01
 2/3 MDaniel98 ***** válasza:
2022. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a linket de ez nem a betölthető munkakörökről szol. Találtam egy elég hasznos keresőt ez már majdnem jó de ez se az amit keresek.


[link]

2022. aug. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!