Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha segítek egy afrikai hercegn...

Ha segítek egy afrikai hercegnek kimenteni a pénzét nekem lehet bármilyen törvényes problémám?

Figyelt kérdés
Röviden az én magyar számlámra utalná a pénzét, ami több millió dollár. Ebből egymilliót megtarthatnék nyilván ezért segítenék. De attól félek a magyar hatóságok részéről probléma lenne ha egyszer csak megjelenne közel 5millió dollár egy magyar ember számláján. Vagy ehhez senkinek semmi köze ha én nem követek el semmiféle bűncselekményt ugye?
2022. aug. 18. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz semmi baj. Arra vigyázz csak, hogy pontosan add meg a számlaszámodat, nehogy rossz helyre menjen az a tömérdek pénz :)
2022. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Neked nem viszont a nigériai levél küldőjének igen.
2022. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is ugyanezt csináltam tegnapelőtt, csak egy üldözött ázsiai dollármilliárdossal, az ég világon nem történt semmi bajom
2022. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire senki nem lehet ostoba, szóval ne etessétek a trollt. Válaszoljatok olyanoknak, akiknek valódi kérdéseik vannak létező problémákról.
2022. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van 4-es, de egy kis viccelődés most sem árthat meg.:)


(3-as voltam)

2022. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ja az a nigériai herceg? Nekem is felajánlott a múltkor pár millát, de visszadobta, kell a francnak az a rongyos pár milla.
2022. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hülye, a múlt héten visszautasítottam a humanitárius segítséget, és nem fogadtam el a pénzt. Most bánjam, hogy ennyire embertelen vagyok?
2022. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem kamu…. Csak olyan ostoba hogy önkéntes pénzmosónak állt.
2022. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lenni gazdag afrikai herceg. Tud nekem segíteni pénz kimenteni? Kérlek, hívj! Számot küldök privát!
2022. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!