Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Új személyigazolvány igénylésn...

Új személyigazolvány igénylésnél igényelhetek pl postázást?

Figyelt kérdés

Új személyit igényeltem, az eddigi pont lejárt és el kellene mennem érte, de csak "ügyfélfogadási időben" vehetem át, én meg "ügyfélfogadási időben" dolgozom + 1-1 órát utazok oda és vissza. Az elmúlt egy hétben próbáltam elmenni érte, de sosem tudtam időben odaérnii, a büdösgyökérparaszt főnököm meg nem hajlandó szabira engedni.


Lehet kérni, hogy a közelemben lévő postára kiküldjék pl? Van 2 blokkal mellettünk egy posta, ott nyitva vannak bőven azután is mikor hazaérek, ott át tudnám venni.

Lehet ilyet? VAgy úgy kb dögöljek meg és ottmarad míg világ a világ?


2022. aug. 31. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Tudtommal nem lehet postázást kérni személyinél.
2022. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk otthonra küldték.

Meg sem kérdezték, hogy bemegyünk e érte.

Sőt úgy emlékszem ez mindig így volt.

2022. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Igénylésnél lehetett volna kérni, így utólag, hogy már elkészült és ott van, nem hiszem.

De hívd fel őket, mit vesztesz? :)

2022. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van a héten egy nap - mindenhol kell legyen -, amikor tovább vannak nyitva. Nálunk ma pl. 19 óráig. Nézd meg az ottani nyitvatartását, egy ilyen napon is esélytelen?
2022. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelelő meghatalmazással talán más is átveheti. Érdemes ezt is megkérdezni.
2022. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!