Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jell-o bizonyítanom az ügyészs...

Jell-o bizonyítanom az ügyészsèg felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közérdekű munkabüntetésem van,amiből fenmaradt 52 óra. Hetente becsületesen mentem 8 órát ,teljesítettem az előírt kötelezőt. Júliusban és augusztusban azonban 1 alkalmat mentem csak. Ma felhivtam a pártfogót,(ma menni szerettem volna de belàzasodtam),és azt mondtam szeretnék elnézést kérni,de külföldön voltam és az utóbbi két hónapban azért voltam csak 1-1 alkalmat. Mondta, jo hogy szóltam mert az ügyészsègtől jött egy ellenőrzés kérés felé,viszont akkor ezt megírja nekik és nem lesz gond.

Ez azonban nem igaz,nem tartózkodtam vègig ott. Bizonyítanom kell majd ezt? Jöbőhéttől megint megyek tisztességesen.

Köszönöm szépen a segítő válaszokat!



2022. aug. 31. 08:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat *kell -e bizonyítanom(a telefon àtirta)
2022. aug. 31. 08:38
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Hogyne kéne
2022. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%
Dehogy kell! Most szèpen mèsz heti egyszer, aztàn ennyi.
2022. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de NE hazudj a pártfogónak.
2022. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Így van, ne hazudj neki. De nem fogjàk ellenőrizni.
2022. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!