Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ilyenekkel miért nem...

Az ilyenekkel miért nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zh8DdfbuB-U

a gyerek elég keményeket kapott, alatta érdemes elolvasni a kommenteket.

De ez elég sok helyen így van, az én iskolámban is volt már hasonló eset.


2010. szept. 24. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy régi video. És amint a paksi gázkamra építés befejeződik, a cigányok ki lesznek irtva. Addig meg már csak kibírod valahogy. Támogasd te is adód egy százalékával a paksi gázkamra projectet.
2010. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

hát ez az


na itt pl megfigyelhető miért is van cigány ellenesség

2010. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Talán a törvények (és a sport törvények) módosítását kellene szorgalmazni!

Azzal lehetne kezdeni, hogy a rendőr akkor sem használhatná fegyverét, vagy nem alkalmazhatna testi kényszert, ha a szeme láttára verik a gyerekét, amíg a gyerekén nincs 8 napon túl gyógyuló sérülés, amit természetesen neki nincs jogában megállapítani, csak az orvosnak! Ha pedig nincs 8 napon túl gyógyuló sérülés, akkor azzal sem foglalkozik?

Ezelőtt 30 évvel olyan alakulatnál szolgáltam, ahol nagyon speciális kiképzést kaptam. (kifejezetten a gyilkolásra vagy inkább mondjuk úgy, az ellenség harcképtelenné tételére). Ha azokat a fogásokat (bizonyíthatóan) alkalmaznám, akkor kemény éveket kellene letöltenem egy nagyon kis alapterületű, szigorúan őrzött helyiségben (erről nyilatkozatot kellett aláírnunk a kiképzés előtt!).

Hát engem is megvertek, de aztán egyenként, tanúk nélkül valamilyen rejtélyes módon sokáig munkaképtelenek lettek:)

Mindegyik (8-an voltak)saját bevallása szerint baleset áldozatává vált (megcsúszott és kicsavarodott a lába, ez a mai napig munkaképtelen, a másiknak akkor szakadt le majdnem a keze, amikor a padlásról lejövet megcsúszott a lába a létrán, a keze furamód beleakadt a létra fokába, a harmadiknak akkor repedt meg a nyakcsigolyája, amikor állítólag megbotlott és legurult a lépcsőn, ez egy kicsit necces volt, mert sehol egy kék folt vagy zúzódás, csak a nyaka..., de hát ő maga vallott így!

2010. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

"Ezelőtt 30 évvel olyan alakulatnál szolgáltam, ahol nagyon speciális kiképzést kaptam. (kifejezetten a gyilkolásra vagy inkább mondjuk úgy, az ellenség harcképtelenné tételére). Ha azokat a fogásokat (bizonyíthatóan) alkalmaznám, akkor kemény éveket kellene letöltenem egy nagyon kis alapterületű, szigorúan őrzött helyiségben (erről nyilatkozatot kellett aláírnunk a kiképzés előtt!). "


Azt a nyilatkozatot már nem tudnák előkotorni. És ezt a rendszerváltásnak köszönheted.

2010. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!