Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Láttam, hogy több oldalon is...

Láttam, hogy több oldalon is lehet rendelni ilyen "füves sütiket" amikben cbd olaj (nem tudom ez mi pontosan) van. ez nem illegális?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A bbd olaj teljesen legális és abszolut nincs olyan hatasa mint a funek. Masbol keszul
2022. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban marihuánából nyerik ki (khm, már amelyiket, a legtöbb cbd olaj híg hamisítvány), de nem tartalmaz thc-t, nem hallucinogén anyag. Vagyis nem kábítószer, nem fogsz érezni semmit tőle.
2022. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Az őszinte tájékoztatás érdekében fontos megjegyezni, hogy a WHO által jóváhagyott pozitív hatások szerint a CBD olajnak nincsen gyógyító vagy egyéb pozitív hatása az emberi szervezetre"


"A magyarországi igen szigorú jogszabályok szerint 0,2%-os THC tartalom alatt a kender nem alkalmas kábítószer előállítására, ezért fogyasztása nem idéz elő bódulatot."


Fogadjuk el, hogy az idézett két mondat igaz... akkor mire jó ez a készítmény, ami kozmetikumként van forgalomban?

Persze, vannak, akik a Pitralont is megitták, ha nem volt más szesz

2022. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 ez olyan, mint a fogyasztó-teák, meg a káposztaleves-kapszula.


Kidobsz egy csomó pénzt, mert azt hiszed jó lesz valamire.

Ennek ellenére még mindig van rá kereslet, és profitot hoz. Erre jó ez a készítmény, semmi másra.

Még placebónak is gyenge.

2022. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4#

Egyetértünk, az idézetek, és a kérdés költői akart lenni, azok felé, akik hiszik, hogy érdemes nem keveset kiadni egy ilyen "csodaszerért", pontosabban olyan süteményekért, amelyek állítólag CBD olajat tartalmaznak.


Mivel hatása úgy sincs, megtehetik, hogy nincs is a süteményekben egy csepp sem, az úgy költségtakarékosabb.

2022. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs hallucinogén hatása ezeknek, mert nem tartalmaz THC-t. Viszont nyugtató hatással rendelkezik, meg elvileg több jótékony hatása is van ezeknek a termékeknek.
2022. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A thc sem okoz hallucinációt, de mivel pszichoaktív szer ezért korlátozás alá esik. Aki még nem próbálta az nem tegyen ostoba kijelentéseket. Egy jó minőségű cbd olaj vagy cbd fű (igen ilyen is kapható és legális) nagyon hatásos tud lenni. Amióta ezeket használom megváltozott az életem. Előtte nem voltam jó alvó. Most nagyon jókat alszom és kipihenten ébredek.
2022. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!