Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg lehet Azt valahogy oldani?...

Meg lehet Azt valahogy oldani? jogilag hogy egy lányt elviszek randizni bemegyünk a bankba és elő kapok egy harisnyát a fejemre húzom elő kapok egy fegyver utánzatot és elkiáltom magam hogy bankrablás fel a kezekkel,

Figyelt kérdés

úgy hogy ez ne minősüljön bűncselekménynek?


Mert úgy tudom hogyha ezt csak úgy megteszem akkor bankrablási kísérletnek minősül és többév börtön és nem hiszik el hogy csak poén volt.


2022. szept. 23. 10:46
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
A fosatás pedig súlyosbító?
2022. szept. 26. 17:46
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amikor egy méretes pénisz lassan szétfeszíti a hátsód, gondolj arra, hogy negmondtuk, hogy ne csináld...
2022. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Közönséges vagy
2022. szept. 27. 00:25
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De amut vázoltam, te fogod átélni ha ilyen vicceid lesznek. Gondold át. (Melyik szavam volt közönséges, a pénisz vagy a hátsó? Te hogy fogalmaztad volna meg?)
2022. szept. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Én a kérdésre szoktam valaszolni
2022. szept. 27. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!