Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van lehetosegem feljelentest...

Van lehetosegem feljelentest tenni? Vagy mit tehetek, hogy ezzel az emberrel csinaljanak valamit?

Figyelt kérdés

Huszoneves lany vagyok

Mai napon egy kisvallalkozasban dolgoztam. Az oltozoben oltoztem, amikor csusszanast hallottam oldalrol. Az egyik vezeto, aki a tulaj haverja mindvegig a sarokban guggolt a felakasztott kabatok mogott. Felallt, annyit mondott "jajj elnezest, nem vettelek eszre" majd kisietett...

Kb. 2 percig oltoztem elotte, a kezeslabas munkaruham vettem fel. Fehernemuig le voltam vetkozve...

Mire kiertem elment. Nem mertem senkinek elmondani, mert mindenki falazna neki. Vegul nemreg telefonaltam egy munkatarssal. Elmondtam neki, nevetve sok sikert kivant, mert hogy "mindenki tudja xy milyen, eddig is ilyen volt, sosem volt kovetkezmenye"

Bizonyitekom nincs.



2022. szept. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Maskor nezz szet mielott atoltozol.
2022. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki falaz neki és bizonyítékod sincsen akkor egy állítás és egy tagadás fog egymással szemben állni.Szerintem jobban jársz ha nem jelented fel mert a végén még téged vesznek elő ha nem tudod bizonyítani a történteket.
2022. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Tegnap hasonló sztorival jött szerintem ugyanez kérdező akkor lec...zta a főnökeit.
2022. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!