Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SZJA tartozás miatt elvisz a...

SZJA tartozás miatt elvisz a kommandó, börtönbe kerülök?

Figyelt kérdés

A lényeg: volt egy lakásom és egy autóm. Az áremelkedések miatt kaptam az alkalmom és eladtam öket, úgyis tervben volt, hogy hazaköltözöm a szüleimhez 2 évre. A “megnyert” pénzt egy ingatlanos vállalkozásba tettem több barátommal, egy társasház építésébe szálltam be, kb 2-3 év múlva lehet kész. Addig pénzem 0. Az idei SZJA bevallásomra tette a NAV, hogy az eladások után adófizetési kötelezettségem lett és tartozásom. Több millió forintról van szó, pénzem nincs! Jelenleg munkanélküli vagyok az átmeneti állapotban, októberben kezdek a szüleim városában dolgozni.

Mi lesz most? Félek, hogy rámtöri a kommandó az ajtót mint amiket a TV-ben szoktak mutatni és alsónadrágban cincálnaki ki. Be fogom menni a NAV-ba beszélni róla, de félek, hogy ott is le fognak tartóztatni, nem engednek már haza.

Hülye vagyok ezekhez, már bánom az egészet. Tudna segíteni valakit?


2022. szept. 26. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Készülj a seggbekukira Kolompárékkal.
2022. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 L.. István ***** válasza:
Dehogy jön a kommandó, az csak oda megy, ahol erőszakra, ellenállásra, ne adja az ég fegyverre lehet számítani. A NAV-hoz is mehetsz nyugodtan, csak úgy ukkmukkfukk nem adnak ki valaki ellen letartóztatási parancsot.
2022. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj beszélj ügyintézővel és kérj részlet fizetést. Amúgy sem lehet 0 munkával vegetálni, ameddig beindul az üzlet.
2022. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!