Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van az hogyha én nem...

Miért van az hogyha én nem vagyok elfogadó a woke/liberális hópihe társadalommal akkor én egy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Érdekes számomra, hogy egy elfogadást hírdető "társulat" mozgalom fogalmam sincs mi nem fogadja el ha valaki nem úgy gondolkodik mint ők. Ez nem olyan kicsit mintha valaki felköpne, és aláállna?

2022. okt. 9. 10:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
32%

Egyáltalán nem vagy rossz ember.

Ezek csak ezt akarják veled éreztetni, próbálnak lelkileg zsarolni, bűntudatot kelteni mindenkiben.Szerencsére, nem működik mindenkinél.

2022. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt gondolom, szerintem attól ember, az ember hogy saját döntése van mit fogad el, mit néz jó szemmel, és mit nem. Az hogy most pár szenzitív agymosott mit gondol az mellékes, hisz kevesebben vannak. Csak ha már az alap elvüket sem "alkalmazzák" akkor mire jó ez az egész bohóctársulat?
2022. okt. 9. 10:42
 3/38 anonim ***** válasza:
67%
Gyűlölködni rossz, értem?
2022. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%
Amikor trianonfájása van a jobbereknek akkor ők kevésbé hópihék mint a liberálisok? Náluk érzékenyebb, mindenen nyüszítő társaságot nehéz találni.
2022. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Ez az amit nagyon sokan nem értenek a liberalizmussal kapcsolatban. Elfogadjuk azt, aki minket is elfogad. Olyat nyilván nem fogad el az ember, aki le akarja nyomni.
2022. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
#3-4 Szóval akkor mi a kérdésre a válasz?
2022. okt. 9. 10:48
 7/38 Molyember ***** válasza:
82%

A helyesírásod alapján nem lehetsz egy olvasott ember, és emiatt nem fogsz tudni megbírkózni ezzel a szöveggel, de azért próbáld meg. Ha tényleg érdekel a téma, akkor találsz benne válaszokat, ha csak széljobbos önhergelés volt a célod, akkor hagyd a fenébe.

[link]

2022. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
#5 Nem feltétlen nyomok le bárkit is, csak szimplán nem értek egyet az nem jelenti hogy lenyomok valakit.
2022. okt. 9. 11:20
 9/38 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm az ötletet Kazinczy Ferenc, de a helyesírásom alapján pont leszarlak. Aki kákán is csomót talál szomorú élete lehet. Mr. Molyember intellektuál.
2022. okt. 9. 11:21
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a fasiszták terjesztik, valójában egy mérsékelt jobboldalival nem sok gond van. Pl. Biden is jobboldali, mégse támadják orrba-szájba.

Szóval csak simán hazugság, amit előadsz.

2022. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!