Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kb 1 hónapja meghúztam egy...

Kb 1 hónapja meghúztam egy autót parkolás közben, de először történt velem ilyesmi tehát megilyedtem és elmentem. Saját autómban minimális kár keletkezett (pár karcolás) mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Aki fenyegetni akar meg elmondani, hogy mekkora egy szemétláda vagyok, megkell értenie, hogy megilyedtem, és később visszamentem a parkolóba, de az autó már nem volt ott.

2022. okt. 20. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy meg legyen az örömöd: Ha elgázolsz valakit, akkor is egy óra múlva (mindegy mikor) mégy vissza megnézni, hogy meghalt-e már?
2022. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Te kis perverz!"


-Bocsi, de nem hagyhattam ki! :D

2022. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok jó nagy patkány vagy. Mégis mitől ijedtél meg? Kifizeted vagy írtok egy betétlapot és a biztosító rendezi, nem nagy történet. Remélem a másik tulaj feljelent és az okozott kár mellé kapsz egy szép nagy bírságot is a rendőröktől.
2022. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már megtaláltak volna ha átta valaki, vagy van kamerafelvétel amin felismerhető a kocsid rendszáma.

Szóval semmire nem kell számítanod. Csak a lekiismereteddel kell elszámolnod.

2022. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Általaban hagyják az ilyet a francba, főleg ha nem nagy a kár. Tulaj nem fog bajlódni hónapokat a feljelentéssel, nyomozgatással, rendőrség sem fog vele jó eséllyel foglalkozni. Ezt most valószínűleg megúsztad, de nagyon sokáig fog kísérteni.
2023. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!