Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vett a főnököm egy vadonatúj...

Vett a főnököm egy vadonatúj autót. Díszlécekkel, tetőcsomagtartóval szépítette ki, csak ám szerintem megbontrákozást, zavart kelt emberek nagy csoportjában, én mint a telepvezető elkobozhatom a kocsit? Ha igen átadhatom a hatóságoknak?

Figyelt kérdés
egy Ford C-maxról van szó, ráadásul dízel is. Szennyezzi a levegőt, lehet még ma elkobzom, milyen kitüntetést kapok, ha kapok? Remélem kap a főnök egy kis bírságot a közlekedési hatóságtól engedély nélküli tuningért

2022. okt. 24. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mégis milyen kitűntetést érdemelnél egy jogtalan elkobzásért?


Ha Ferrari lenne nagyobb ok lenne az irigységre!xDDD

2022. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 veterán vas ***** válasza:

Ha humornak szántad, akkor roppant gyenge.


Ám ha komolyan gondolod,.............. akkor nagy a baj a toronyban.

2022. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 xp ali ***** válasza:
Rablásra vagy lopásra tippelnék, attól függően, hogy erővel/fenyegetéssel veszed el, vagy amikor nem figyel. Tehát a BTK-ban keresném a "kitüntetés" pontos típusát és irányadó mértékét, de nem vagyok jogász.
2022. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 "jármű önkényes elvétele" a neve
2022. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!