Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Be volt dobva egy level a...

Be volt dobva egy level a postaladamba, nem az én nevemre, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Sosem volt tulajdonos akinek jött, nincs is a környéken így ki bontottam hátha van v mi info benne mert a postan nem segítettek, kiderült h valami követelés kezelő, így írtam a levélben szereplő e-mail cimre h rossz helyre küldtek a levelet, de nem válaszoltak most felek h ram verik más tartozását, lehet ilyet?

2022. okt. 25. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lehet.

Majd pontosítják az adataikat és megkeresik az illetőt valódi tartózkodási helyén.

Egyvalamit viszont célszerű ellenőrizned: nincs-e más (ismeretlen személy) bejelentkezve a te lakásodba.

2022. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi én csak bérlő vagyok. Szóltam a tulajnak de mondta h nincs ilyen sosem volt . De akkor az a lényeg h engem nem terhel semmi
2022. okt. 25. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha bérlő vagy én lekérdezném a lakás tulajdoni lapját, hogy tényleg az-e a tulajdonos, akitől elvileg bérled.
2022. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyakori nálunk is, főleg, amióta állandóan változnak a postások. Simán hibáznak, semmi nincs mögötte, és nem, ettől nem fogják a tartozását rajtad leverni. Nem is értem, ezt hogyan gondolod.

Ha tudod, kié, add oda neki, ha nem, akkor vidd be a postára/add oda a postásnak, mikor legközelebb látod.

2022. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk átszámozta az önkormányzat a házakat még évekkel ezelőtt, de azóta is folyamatos keveredések vannak.
2022. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is kibontok minden levelet ami a ládámban landol, hátha van benne valami pénz
2022. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:)
2022. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Én felrakom a postaláda tetejére. De te kérdező felbontottad más levelét, magán, személyes, adatokat, banktitkokat tudtál meg ezáltal. Ami bizony büntetendő. Nem tudtál uralkodni a kiváncsiságodon😂
2022. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Húha :D nagyon beszartam bizonyítsa v ki h én bontottam fel illetve h volt nálam és mi :D
2022. okt. 26. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha gáz lesz, a postás megmutatja, melyik postaládába dobta be.
2022. okt. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!