Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért szabadságvesztés jár?...

Ezért szabadságvesztés jár? Felfüggesztett szabadságvesztés alatti bűncselekmény/szabálysértés.

Figyelt kérdés
Felfüggesztett börtönbüntetésre ítéltek zsarolásért 3 éves próbaidővel kb 2 éve. Aztán pár napja megállítottak a rendőrök közúton. Személyautót vezettem. Igazoltattak és elvittek drog tesztre. Vizeletet és vérmintát vettek . Én előtte 1 nappal fogyasztottam metamfetamint, szóval biztosan pozitív lesz a teszt. Mire számíthatok? Börtönbe fogok kerülni ezért vagy csak a jogosítványomat veszik el ?
2022. nov. 5. 11:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Nem voltam beszívva" 😂

Igazoltatáskor nem visznek el drogtesztre, csak akkor, ha olyan az ábrázatod, és a szonda negatívat mutat.

2022. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Számít a vérben és a vizeletben található mennyiség?
2022. nov. 5. 13:01
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
#12 Számít, ha nagyobb mint 0 akkor ülni fogsz.
2022. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok. Gazdag vagyok. Szerencsés vagyok. Örökre szabadlábon maradok. Hálás vagyok. Szeretem magam. Szeretek másokat. Szeretlek titeket. Megbocsájtok mindenkinek. Örökre szabadlábon maradok. Örökre szabadlábon maradok. Örökre szabadlábon maradok.
2022. nov. 5. 13:22
 15/24 anonim ***** válasza:
Mi van? Megint beszívtál? Nem kéne tovább gyűjtened az éveket.
2022. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát ez vagy trollkodik, vagy megint be van szívva. Ne aggódj, a valóság húskampói előbb-utóbb mindenkit elragadnak xd
2022. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Never fear, the police is here.
2022. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Bedrogozva vezetésért önmagában éveket lehet kapni, ehhez jön még hozzá a próbaidőre bocsátás. Ha visszaeső vagy akkor meg plusz még 1-2 év.
2022. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Orvosszakértőtől függ. Ha rámondja, hogy bódult állapotban vezettél, akkor esélyes, hogy ülni fogsz.


Ha nem mondja rá, akkor csak a fogyasztásért vesznek elő és mehetsz elterelésre.

2022. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Hibát követtem el ."

Hiba amikor benézed a sebességhatárt, és kicsit gyorsabban hajtasz.

Hiba ha nem veszed észre a stop táblát.

Hiba összemosni a pirosat a színessel.


Te mindenki életét veszélyezetted, aki aznap az utakon volt.

És gondolom a zsarolás sem véletlen volt.

2022. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!