Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Véletlen letöltött kép?

Véletlen letöltött kép?

Figyelt kérdés
A mai nap egy fórumon böngészve egy GoFile mappa megnyitása után, valószínűleg 16-17 éves hölgy (vagy annyinak kinéző?) képei voltak benne. Nem is ez a legrosszabb,hanem hogy random 1 darab képet letöltött valahogy a telefonomra,amikor megláttam pánikolva nyomtam a mégse gombra de letöltötte,én azzal a lendülettel töröltem azonnal. Továbba 3 antivírust tettem a telefonomra. Tudom a BTK törvényt,viszont attól függetlenül muszáj tudnom lehet-e bármi bajom ebből.

#jog #kép #letöltés #Véletlen kép letöltés
2022. nov. 7. 22:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne?
2022. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Mert kiskorúnak tűnt az intim képekkel ott. Nagyon megijedtem. Tudja aki tudja melyik fórum az, felnőtt magazinos képeket nézegettem és a sok kattingatás után elémkerült ez! Borzasztó. Ahogy utána olvastam most, hogy mi vagy hogy volt ez,kis keresés után sajnos megtalálhatóak ezek a képek, videók az interneten.

De itt én befejeztem,ez a kérdésem, véletlen letöltötte, azonnal töröltem, megrángathatnak ezért?

2022. nov. 7. 22:36
 3/28 A kérdező kommentje:
Rettentően nagy pánikban írtam meg, illetve tettem fel ezt a kérdést,és borzasztóan ideges vagyok emiatt.
2022. nov. 7. 22:37
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

Menj a legközelebbi kapitányságra és add fel magad.

Jobban jársz, mintha visznek! Enyhítő körülmény!

2022. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Neked már van valami bajod. :)
2022. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát de akkor az fórum hibája hogy ilyen kép fent van, vagy azé aki feltöltötte, szerintem nem követtél el semmilyen szabálysértést, mellesleg az sem biztos hogy valóban kiskorú volt, vannak nagyon fiatalnak kinéző felnőtt lányok, ázsiai nők pl 30 éves korukban is még tinédzsernek néznek ki, egy kép alapján ami az se biztos hogy kiskorút ábrázolt nemhiszem, hogy bármi jogi bajod is lehetne főleg ha nem szándékosan töltötted le.
2022. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nopara, nem lesz semmi baj:)

Még ha neki is állnának nyomozni, amit kötve hiszek, akkor sem mennek utána minden letöltésnek. Egyszerűen nincs rá kapacitás.

Ráadásul ha meg is találnának - nem fognak, nyugi - akkor is tök legit amit írsz, bizonyítható, hogy letörölted stb, szóval nem büntetnének meg ezért.


Ennél cifrább tartalmak is elég szabadon áramlanak a lebukás kockázata nékül, szóvla nem a te véletlenül letöltött egyetlen képed fog böribe juttatni:D

2022. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Figyeljetek,sajnálom ha nem tudok most jól fogalmazni.

Tisztázzuk, szerintem félre értettétek a kérdésem. Leírtam ami történt,majd ez hogy véletlen, nem győzöm hangsúlyozni hogy VÉLETLEN töltötte le a telefonom azt az 1 képet amit azonnal töröltem. Ezért kérdezlek benneteket. Nagyon sajnálom ha nem volt túl egyértelmű a kérdésem.

2022. nov. 7. 22:47
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Senkit nem izgat
2022. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Maygarul akkor saccolod a korát... ennyi erővel ha annyira határeset még ha bárki bele is kötne megmondod 18-nak kinézett már, de nem hiszem hogy bárki ezzel foglalkozna.
2022. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!