Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mostanában rengeteg olyan...

Mostanában rengeteg olyan autóbaleset történik a magyarországi utakon (pl rossz irányba haladás az autópályán stb), amely egyszerűen megelőzhető lenne. Támogatnátok azt, hogy a jogosítvány megszerzéséhez kötelezően IQ tesztet kelljen elvégezni?

Figyelt kérdés

Ilyenek balesetekre gondolok: [link]

De most is volt ilyen: [link]


Ezeket egy egyszerű, kötelezően elvégzett IQ teszttel meg lehetne előzni.

Mondjuk a jogosítvány megszerzéséhez legalább 90-es IQ- val kelljen rendelkezni. Támogatnátok?


Ezzel megelőzhetőek lennének szerintem az ilyen idióta balesetek.



2022. nov. 9. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Támogatom.
Ellenzem.
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Elvileg 8 általánoshoz van kötve.

A baj csak az, hogy mindenkit átrugdosnak az általános sulin.

2022. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

AZ IQ teszt ilyen esetkben teljesen értelmetlen, rengeteg ilyen esetnél akár 140-es IQ-ja is lehet az illetönek.

Másrészt a jogosítvány megszerzésének (tudtom szerint) feltétele a 8 általános elvégzése, ehhez meg szükséges a +/- 100-as IQ.

2022. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy valakinek magas az IQ-ja, lehet még egy idegbeteg seggfej vezető, a kettő nem zárja ki egymást.
2022. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

A belinkelt két videó közül az elsö nem MO-on van.

Másrészt én nem vettem észre, hogy RENGETEG ilyen baleset lenne, legfeljebb annyit, hogy ezeknek nagy visszhangja van.

Az IQ teszt meg hülyeség.

2022. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Csak mellékesen a legtöbb ilyen bamba baleset okozó simán átmenne egy mezei IQ teszten, innentől mi a kérdés?
2022. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Bizonyára a Tiktok kínai propagandaoldala, a 9gag a leghitelesebb forrása annak, hogy Magyarországon milyen balesetek történnek...
2022. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
90? akkor a jogosítvánnyal rendelkezők felét érintené a dolog.
2022. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Én megértem a dolgot.az embereknek már nagyon elegük van a jobboldalból, ezért próbálnak boldogulni a baloldalon.
2022. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#6

A 9gag sokkal régebben létezett, mint a tiktok, a tiktok konkrétan elviszi a forgalmat a 9gagtől.

Plusz, ha ismered az oldalt, tud

2022. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
*ismernék az oldalt, tudnád, hogy a "keep that tiktok shit out of 9gag" szállóige ott.
2022. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!