Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy férfi éjszakánként bejárká...

Egy férfi éjszakánként bejárkált az udvaromba és a rendőrség nem tett semmit, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden az a történet hogy van egy férfi a falumban aki félmeztelenül járkált az udvaromban az éjszaka kellős közepén!!

Mikor megláttam hajnali 2 órakkor a szívem majdnem hogy megállt!!! Ekkor tárcsáztam a rendőrséget és még telefonáltam addig bámult engem az udvar kellős közepén míg én az ablakból figyeltem… gondolhatjátok hogy ebben a ködben milyen para volt ez a helyzet.. a rendörök kb 30 perc múlva értek ide de akkor már az utcán kezdett kóborólni.. ott elkapták és igazoltatták majd HAZAKÜLDTÉK!!!! Ennyi volt az intézkedés!! Ez volt tegnap!!!

Most 0:05 ismét hallotam valamit az udvaromból és mire az ablakomhoz értem nem láttam semmit! 27 éves férfi létemre félek!!!

Ez normális volt a hatóság részéről?

Nem csak velem történt ez meg a faluba!



2022. nov. 11. 00:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Bamög én udvaromba volna egy ilyen aljadék, csak szimplán kiengedném a 2 80 kg kuvasz kutyát szimatolni.

A többit a természet elvégezné.

2022. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ez ebben az országban teljesen normálisnak számít.Ne sértsétek meg semmivel a betörőt, mert ki fogtok kapni.
2022. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Miért mit vártál mit csinálnak beültetik 40 évre? Magánlaksértés a legtöbb amit rá lehet fogni, annak is a legenyhébb szintje ha pl ugy jutott be, hogy nem roncsolt közben semmit stb.
2022. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha ilyen időben félmeztelenül járkál, valószínűleg be van nyomva, mint a rajzszög.


Amúgy meg nincs kutyád? Hiba!

2022. nov. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy meg milyen kerítésed van, hogy azon csak úgy be tud mászni?
2022. nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem csodálom, hogy beszartál 😅😁
2022. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
De jót nevettem ahogy olvastam :D
2022. nov. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Hozzám egyszer mászna be az a csóka, én nem a telefonhoz nyúlnék, hanem a láncfűrészhez, és nekirontanék vele, mint Bőrpofa a Texasi láncfűrészes című filmben.
2022. nov. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves lehetett a férfi?
2022. nov. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Élsz még kérdező?
2022. nov. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!