Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Társasház közös tárolóheyiségé...

Társasház közös tárolóheyiségéből kipakoltathatnak, mint tulajdonost??

Figyelt kérdés

A tarsashaz felujitasa januarban lesz. Kotelezett minket tulajdonosokat/lakókat a kozos kepviselo, hogy a kozos tarolobol az osszes sajat dolgainkat mrghatarozott idon belul kipakoljuk, mert a kivitelezo ceg pakolja be a felujitashoz valo felszereléseiket.


Ez legalisan vegre hajtjato??

Lakogyulesen ezt nem vetette fel a kozos kepviselo. Kiragasztotta a faliujsagra, majd kulfoldre utazott, elerni se lehet.


Hol maradnak a jogaim, mint lakastulajdonosnak, akinek jogaban all a tarolot szabadon hasznalni?


Valaki tud ebben segiteni? Mennyire van joga ilyet tenni a kozos kepviselonek? Mi engedi meg, hogy a tarolonkat atadjuk a kivitelezo cegnek??


Kerem! Aki tud segitsen tisztan latni! Helyesen jartak el?!?! Szerintem tovabbra sem!


Meg ugye szallitasi koltseget senki sem allja nekem, ami altal nekem masik helyre kell szallitani a dolgaimat! Es idos nenik is vannak, akik azt se tudjak hova pakoljanak ki!



2022. dec. 30. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a felújítást megszavaztátok, meg különben is a ti érdeketek, ezért meg kell oldani és kész. Épeszű ember nem lamentál ilyesmin. Ez olyan, hogyha ÉN hívok egy vízvezetékszerelőt, akkor persze, hogy kipakolok a mosókonyhából, hogy nyugodtan tudjon dolgozni.
2022. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit ujitanak fel?

Ha csak tarolásra használnák azt a helyseget, akkor csak akkor vagytok kötelezhetőek erre, ha a szerződésben le van irva, hogy ti biztositjtok a helyet.


Egyébként oldja meg ő, vigye haza nap végén, vagy konténerezzen, vagy passz.


Ha a közös képviselő / társasházkezelő igy egyezett meg velük, és titeket előre nem kérdeztek meg, akkor az ő felelősségük. Mi van, ha te februárig nem vagy otthon?


Lehet támdni valoszinüleg a dolgot, de a valoság ugyis az lesz, hogy valahogy nektek kell megoldani...

2022. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a tulajdona, mit mond az alapító okirat? Lehet hogy nem is közös... Először ezt derítsd ki!

Mir mond a házirend?

2022. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!